Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик

Collistar – італійська компанія, синонім італійської краси в світі і протягом 15 років – лідер італійського ринку в категорії елітних косметичних засобів.

Бренд має воістину унікальну історію. З самого заснування в 1983 році в Мілані компанії вдається поєднувати високу якість і ефективність своєї косметичної продукції 3 конкурентоспроможною ціною, творчим підходом і високими технологіями, завдяки яким народжуються інноваційні засоби. Це поєднання стало вирішальним фактором успіху Collistar: постійно розвиваючись, компанія всього за кілька десятиліть досягла вражаючих обсягів продажів і вийшла в лідери косметичного ринку, на якому до того безроздільно панували міжнародні корпорації. Цьому успіху також сприяла продуктивна співпраця з Університетом Сієни.

Сьогодні Collistar присутній в більш ніж 40 країнах від Європи до Далекого Сходу, і її продукція користується незмінним успіхом у покупців. "Я бачу результат!" - і слоган компанії, і її мета полягає у задоволенні потреб клієнтів в якісних засобах догляду за шкірою обличчя та тіла, декоративної косметики та парфюмерії.