Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик

Легенда та найяскравіша зірка індустрії краси, революціонер, чиї відкриття повністю перевернули уявлення про красу в житті людей, Есте Лаудер створила імперію, що почалась з її власної ідеї, її палкого бажання нести людям красу, її таланту в якості підприємця та продавця та її найвищим вимогам до всього, до чого відносилось її ім'я.

Революційні відкриття та розробки

В основі всіх засобів марки завжди лежать найновіші наукові розробки та високоякісні інгредієнти, що здатні перемінити шкіру кожної жінки.

Сьогодні жінки звертаються до марки Estée Lauder в пошуках простого рішення проблем своєї шкіри. Починаючи зі зволоження та відновлення і закінчуючи боротьбою зі зморшками та ліфтингом, кожна жінка зможе підібрати собі ефективні засоби догляду за шкірою.

Динаміка кольору

Есте Лаудер завжди вірила в магічну силу перетворення: макіяж не просто змінює жінку, але дозволяє їй бути різною, жаданною та надихаючою. В основі кожного образу від Estée Lauder — ідеально рівний бездоганний тон шкіри, вабливий спокусливий погляд з під розкішних вій та чуттєві губи, підкреслені чистим насиченим кольором.

Світ розкоші Re-Nutriv

Есте Лаудер завжди була попереду свого часу і інтуїтивно знала, про бажання кожної жінки доторкнутися до розкоші. в 1956 році вона створила першу в світі розкішну колекцію догляду за шкірою і назвала її Re-Nutriy.

Прагнучи бездоганності Есте подорожувала світом в пошуках рідкісних та ефективних інгредієнтів. В основі кожного нового засобу колекції покладені три принципи, встановлені самою Есте Лаудер: найдорогоцінніші компоненти, останні інноваційні досягнення науки та неперевершені відчуття.

Магія ароматів

Створивши в 1953 году свій перший аромат Youth-Dew, Есте Лаудер закликала жінок поглянути на аромат в абсолютно новому аспекті. Вона переконувала іх купувати аромат для себе і насолоджуватись ним щодня, а не зберігати для особливих випадків.

З кожним новим ароматом вона вдосконалювала свою майстерність. Есте Лаудер ризикувала даючи виклик звичним правилам розвитку світу ароматів. Парфумерні шедеври Estée Lauder, завершують образи абсолютно різних жінок по всьому світу, надовго залишаючись в пам'яті та пробуджуючи спогади.