Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик

БЕЗСТРАШНА КЛАСИКА

З моменту заснування 1952 року Юбером де Живаншi дім моди представляє елегантні та сміливі витвори протягом уже більш як 60 років.

1953 року випадкова зустріч з Одрі Гепберн поклала початок тісній дружбі між акторкою та модел'єром, американським кінематографом та французським стилем. Юбер створював костюми для фільмів за участю Одрі та відточував її стиль. Вона була його музою та вічною іконою.

1957 року презентовано аромат Givenchy L'Interdif, який спочатку призначався Одрі. Він започаткував компанію Parfums Givenchy. Відтак з'являлися нові знакові аромати, а 1989 року бренд запустив лінію декоративної косметики й засобів догляду за шкірою. Створені з розкішних компонентів, аромати Givenchy непідвладні часові. Кожний з них - це ольфакторний знак, унікальне поєднання емоцій та елегантності, який робить людину, що його носить, незабутньою.

Ніколя Деженн - креативний директор з макіяжу, Givenchy Le Makeup бачить одну мету - удосконалити й підкреслити красу жінок.

Інноваційні текстури, яскраві кольори та кутюрні футляри — Givenchy Le Makeup вражає cвободою творчості та втілює рішучий, сучасний і неповторний стиль розкоші.

Засоби догляду за шкірою Givenchy — результат передових наукових розроблень і досліджень, а ще й чуттєві та авангардні витвори, що задовольняють специфічні вимоги кожного типу шкіри.

СПАДЩИНА — ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ

Шляхетний і зухвалий стиль. Аристократичне походження Юбера де Живанші сприяло збереженню ним традицій і вмінню жити в строгості. Водночас йому була властива сміливість кидати виклик умовностям. Завжди вірний своїй спадщині, Givenchy встановив баланс між класикою французького стилю та сучасністю. Сьогодні стиль будинку, як і раніше, пройнято аристократичною елегантністю.

СМІЛИВІСТЬ БУТИ ПЕРШИМ

Юбер де Живанші зміг створити новий стиль, що контрастує із суворим протоколом високої моди, запропонувавши різні образи для кожної пори дня, передбачивши свободу вибору клієнтками окремих складників цих образів, так званих séparable. Блузи, спідниці, болеро або кардигани можна було міксувати одне з одним залежно від уяви клієнтки, одержуючи необмежену кількість комбінацій матеріалів і кольорів.

СВОБОДА ТВОРЧОСТІ ТА ІННОВАЦІЙ

Givenchy не обмежує свободу творчості та інновацій: модні дизайнери втілюють цю ідею в своїх витворах з часів Юбера де Живаншій до сьогодні, коли колекцІЇ створює Клер Вейт Келлер. Схоже бачення має Й Ніколя Деженн, який винайшов повітряну й одночасно кутюрну пудру Prisme Libre, представив світові новаторську сферичну форму щіточки туші для вій Phenomen'Eyes i чорний відтінок помади Rouge Interdit Vinyl Noir Révélateur.

РОЗКІШ БУТИ СОБОЮ

Будь собою, відрізняйся. У Givenchy особистість людини цінують більше за зовнішність. Зухвалість і впевненість у собі — це її яскраві прояви.

«Секрет елегантності в тому, щоб бути самим собою».

Юбер де Живанші