Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик

ОБІЦЯНКА LA PRAIRIE

У пошуках рецепту вічної краси La Prairie виходить за межі звичайного догляду, прагнучи зупинити процес старіння шкіри на самому його початку. Ми використовуємо для цього розкішні та вишукані засоби, що не мають аналогів. Наші досконалі клітинні креми, Сироватки, засоби-спеціалісти та цілі лінії для догляду за шкірою забезпечують неперевершені результати. Прагнення до виняткового рівня зробило La Prairie вибором найвибагливіших жінок у всьому світі. Обіцянку вічної краси виконано.

МІСЦЕ, ДЕ ЧАС ЗУПИНИВСЯ

Тут була заснована клініка La Prairie, де працював один видатний лікар. Він щиро вірив, що одного разу наука розкриє секрет вічної молодості.

Клініка La Prairie стала справжнім храмом омолодження — місцем, де час зупинився.

РІДКІСНІ ДОРОГОЦІННІ ІНГРЕДІЄНТИ

У постійному пошуку шляхів збереження вічної краси фахівці La Prairie, піонери у галузі клітинних технологій, надихались найсучаснішими клінічними процедурами омолодження. Так був розроблений ексклюзивний клітинний комплекс.

НАУКОВИЙ ПІДХІД ДО ВІДРОДЖЕННЯ МОЛОДОСТІ

Ексклюзивний клітинний комплекс створено за допомогою провідних біотехнологічних та клітинних досліджень, щоб повернути життя та енергію клітинам, у яких народжується краса.

Золото из недр земли — для мгновенного видимого совершенства кожи.

Икра из морских глубин для превосходного лифтинга.

Платина космического происхождения - для абсолютного омоложения.