Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик

ІСТОРІЯ ORIGINS

Бренд Origins був заснований в 1990 році. Наша місія завжди полягала в тому, щоб створити натуральні засоби догляду за шкірою, які доведені наукою. Ми використовуємо ефективні рослинні та органічні інгредієнти, а також 100% натуральні ефірні масла. Протягом багатьох років ми виконуємо свою обіцянку і всіма силами намагаємося захистити природні ресурси, планету та всіх, хто її населяє. В цьому нам допомогають різні політики бренду, методи створення продукції та упаковки, безпечні для тварин та навколишнього середовища.

Чи знаєте ви, що на Землі є близько 500 000 видів рослин, які всі містять понад 10 000 активних речовин? Це величезне джерело натхнення для нових ліків, продуктів харчування і, звичайно, продуктів по догляду за шкірою.

На сьогоднішній день з Origins працюють понад 50 вчених, піклующіхся про стан екології. Щороку ми тестуємо близько 600 натуральних інгредієнтів. Кожен з них ретельно вивчається, очищається та рафінується за допомогою запатентованих екологічно безпечних технологій. В результаті до складу наших формул потрапляють тільки найдієвіші і корисні для шкіри компоненти. Рослинні компоненити ретельно перевіряються на ефективність та безпечність та тільки обрані потрапляють до складу засобів догляду за шкірою Origins.

Ми виробляємо найбезпечнішу

продукцію і пишаємося нею!

Засоби Origins не містять парабенів, фталатів, пропіленгліколю, мінеральних масел, параамінобензойової кислоти, вазеліну, парафіну, ететаноламіну, а також інгредієнтів тваринного походження (крім меду і бджолиного воску, отриманого безпечним шляхом).