Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
Qiriness

Хвилини насолоди СПА-доглядом ... вдома.

Відкрийте для себе світ Qiriness – косметичні засоби по догляду за обличчям та тілом, що дозволяє скористатися всіма перевагами СПА, не виходячи з власного будинку. Програма розроблена із застосуванням новітніх наукових досягнень в області СПА з унікальними професійними ноу-хау в області комплексного омолодження і відновлення шкіри обличчя та тіла, занурює в особливу атмосферу вишуканого догляду за шкірою. Французька марка Qiriness, поєднуючи ефективність та задоволення, пропонує індивідуальну та ретельно підібрану програму по догляду за шкірою з гарантованим результатом, створену на основі кращих технологій по догляду за обличчям, застосовуваних в інституті СПА.

Ефективність та Задоволення - відмінні риси продуктів Qiriness. Високоефективні омолоджуючі формули та інгредієнти, розроблені швейцарською лабораторією, виробляються в Швейцарії, всі продукти гіпоалергенні та не містять парабенів.

QIRINESS - це гарантована висока якість, інноваційні омолоджуючі інгредієнти, розкішні текстури та цілющі коктейлі з натуральних рослин та водоростей, забезпечують високу ефективність, відновлення, регенерацію на клітинному рівні. Як результат, повертають шкірі сяйво молодості та здоров'я.

Детальніше
Caresse Active Energie
QirinessCaresse Active Energieкрем для обличчя
Вибір
50 ML
2 469,00 грн
Le Wrap
QirinessLe Wrapмаска для обличчя
Вибір
50 ML
1 226,00 грн
Caresse Active Energie
QirinessCaresse Active Energieкрем для контуру очей
Вибір
15 ML
1 970,00 грн
SublimeQirinessSublimeкрем для контуру очей та губ
Вибір
15 ML
2 680,00 грн