Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Radiant

Косметика Radiant — історія, що написана яскравими кольорами

Radiant — грецький бренд із виробництва косметики, який поєднує лінії декоративних і доглядальних засобів, а також аксесуарів для макіяжу. Продукція Radiant покликана допомогти кожній жінці розкрити свою неповторну чарівність. На думку засновників компанії, краса не означає досконалість. Справжня краса — це чарівність недосконалостей, це сяйво та впевненість у собі, це неповторна індивідуальність.

Шлях до здоров'я і краси з косметикою Radiant

Бренд заснований у 1995 році компанією з півстолітнім досвідом у сфері догляду та краси Hellenica Group. Декоративна косметика Radiant увібрала в себе кольори, ритм та енергію Середземномор'я і одразу сподобалася грецьким жінкам. Незабаром бренд вийшов на іноземні ринки. Сьогодні купити косметику Radiant можна у країнах Європи та Азії. Виробник прагне не просто постачати продукцію, а й навчити мистецтву макіяжу, щоб кожна жінка могла почуватися королевою.

Під час виробництва косметики використовують лише натуральні та безпечні компоненти. Саме завдяки складу косметичних продуктів Radiant швидко та міцно зайняв гідне місце на б’юті-ринку. Професійна косметика Radiant — ключ до краси та здоров'я шкіри, інструмент для створення яскравих і стильних образів.

Бренд Radiant подарував кожній жінці можливість створити професійний макіяж у домашніх умовах, заощаджуючи кошти та час. Підвести брови, нанести тон або підкреслити очі тепер набагато простіше, а головне — безпечно для здоров'я.

Читати повністю