Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Radius

Зубні щітки RADIUS®
Компанія RADIUS® була заснована на Карибському острові Тортола. Джеймс О'Халлоран (James O'Halloran) і Кевін Фолі (Kevin Foley) були розробниками, яких захопила ідея створення ергономічної функціональною і зручною зубної щітки.
Переваги використання зубних щіток компанії RADIUS®.
Компанія RADIUS® використовує єдиний підхід до проектування ергономічних зубних щіток, які функціонують краще, ніж звичайна зубна щітка: Архітектори, які розробили ряд зубних щіток RADIUS®, є професійними прихильниками елегантного дизайну. Їх перший еволюційний продукт, RADIUS Original®, тепер відображається в Національному музеї дизайну Смітсонівського інституту у Вашингтоні. Далі компанія розширила портфель продуктів, щоб охопити цілий ряд предметів особистої гігієни і в тому числі і для подорожей, які поєднують як функціональність і так і красу.
У зубні щітки RADIUS® дуже тонкі щетинки - вони заходять далеко в борозенки (простір між яснами і зубом), профилактируя розвиток запалення і утворення зубного каменю. Набагато більше щетинок - до 6500.
Термін служби в три рази більший, до 9ти місяців.
Масаж ясен - більш низький тиск і більш тонкі щетинки дають дуже комфортне відчуття, що стимулює масаж чутливих ясен, профилактируя кровоточивість і провисання ясен.
Широка головка - одночасно чистяться зуби і ясна.
Розташування щетинок під кутом - правобічна / лівостороння конфігурація ручки забезпечує автоматичний нахил 45 ° щодо зубів - відповідно до рекомендації Американської асоціації стоматологів.
Велика ручка запобігає надмірний тиск, так як можливий дуже міцний і неслизький захопленням ручки зубної щітки пензлем руки.
RADIUS® не використовує нафтопродуктів для виготовлення щіток, як більшістю інших виробників зубних щіток.
Щоб уникнути присутність шкідливих хімічних речовин і токсинів у продукції.

Щетинки виробляються з касторової олії, вони поглинають дуже мало вологи і мають здатність повертатися до своєї первісної форми після використання, роблячи їх більш м'якими і довговічними, ніж у інших виробників.
RADIUS® використовує біопластики, для виготовлення ручок зубних щіток, які отримані з перероблених джерел біомаси (таких як рослинні масла і деревина), сільськогосподарських побічних продуктів або навіть переробленого пластику.
Основні популярні зубних щіток і їх рукоятки:

Для Original® використовується целюлоза, отримана з деревини. Гнучка SCUBA® має два високотехнологічних, легких, масляних матеріалу (немає природного замінника), а також переробленого каучуку, які є гнучкими при тиску. Source ™ використовує перероблені, що не містять нафти матеріали для біомаси, що складаються з переробленої деревини, паперу та використаних доларових купюр, покритих шаром поліпропілену.
Зубні щітки KIDZ®, Totz ™, Totz Plus ™ і Pure Baby® також виготовлені з чистого поліпропілену, який є міцним і легким і не містить всіх шкідливих речовин, включаючи латекс, фталат і небезпечний BPA, що робить його абсолютно безпечним для ваших дітей.

RADIUS® створив єдину в своєму роді органічну зубну пасту, сертифіковану Міністерством сільського господарства США.
Завдяки смачним і функціональним ароматів, вільним від будь-яких шкідливих хімічних речовин або добавок, інноваційна зубна паста RADIUS® буквально смачна, корисна для ротової порожнини і досить безпечна, щоб її можна було ковтати.

Читати повністю