Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Revive

Revive — розкішна косметична марка для догляду за шкірою, створена американським пластичним хірургом, доктором Грегорі Брауном.

Доктор Браун багато років присвятив вивченню проблем відновлення шкіри після опіків і розробив технологію її оздоровлення, яка ефективно уповільнює процеси старіння.

Revive — це бренд, який творить історію — історію безперервного пізнання шкіри і мріє назавжди перекреслити закони старіння.

Revive — це бренд, який вірить, що сила науки є безмежною і, коли дослідження зустрічаються з інноваціями, — навіть найменші клітини мають безмежний потенціал.

Revive — це бренд, в основі якого лежить відкриття, удостоєне Нобелівської премії — епідермальний фактор росту (EGF). Біоінженерна версія молекул цього білка повністю ідентична тим, що містяться в шкірі, сенсаційно прискорює регенерацію клітин шкіри і стимулює процеси її оновлення. Збільшується вироблення колагену й еластину, повертається сяйво.

Постійне оновлення клітин шкіри дає встановити нездоланний бар’єр для процесів старіння без використання клінічних процедур або операцій.

Читати повністю