Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
ReVive

Revive — розкішна косметична марка для догляду за шкірою, створена американським пластичним хірургом, доктором Грегорі Брауном.

Доктор Браун багато років присвятив вивченню проблем відновлення шкіри після опіків і розробив технологію її оздоровлення, яка ефективно уповільнює процеси старіння.

Revive — це бренд, який творить історію — історію безперервного пізнання шкіри і мріє назавжди перекреслити закони старіння.

Revive — це бренд, який вірить, що сила науки є безмежною і, коли дослідження зустрічаються з інноваціями, — навіть найменші клітини мають безмежний потенціал.

Revive — це бренд, в основі якого лежить відкриття, удостоєне Нобелівської премії — епідермальний фактор росту (EGF). Біоінженерна версія молекул цього білка повністю ідентична тим, що містяться в шкірі, сенсаційно прискорює регенерацію клітин шкіри і стимулює процеси її оновлення. Збільшується вироблення колагену й еластину, повертається сяйво.

Постійне оновлення клітин шкіри дає встановити нездоланний бар’єр для процесів старіння без використання клінічних процедур або операцій.

Детальніше
DefensifDefensifReViveDefensifсироватка-бустер для обличчя
Вибір
30 ML
7 296,00 грн3 648,00 грн
Rescue ElixirRescue ElixirReViveRescue Elixirнічний еліксир
Вибір
30 ML
11 872,00 грн8 310,40 грн
FermitifReViveFermitifкрем для шиї та декольте
Вибір
75 ML
6 880,00 грн
Masque de VolumeReViveMasque de Volumeмаска для обличчя
Вибір
75 ML
7 712,00 грн