Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Rimmel

Rimmel вважається одним із найстаріших косметичних брендів. Його започаткували в 1834 році, коли відомий французький парфумер разом зі своїм сином і учнем Юджином Ріммелем приїхав у Лондон, щоб управляти відомою і престижною парфумерією. Юджин Ріммел у 24 роки показав себе експертом із парфумерії, створюючи нові аромати, що захоплюють. Парфуми, ароматизоване мило швидко викликало почуття захоплення у королівського двору. Після смерті власника бренд, відомий у всій Англії, продовжував процвітати. Створювали більш барвисті продукти для очей, а також відомі сьогодні туші.

Після Другої світової війни компанія перейшла Роберту та Роуз Каплін, які зробили внесок у косметичний бум. Відтоді косметика Rimmel наявна в кожному британському будинку. Завдяки їй кожна жінка може стати героїнею голлівудського фільму. Сьогодні цей бренд завоював весь світ, будучи новатором не лише у виробництві туші для вій, а й тональних засобів, лаків для нігтів або тіней.

Бренд Rimmel заохочує вихід із зони комфорту й експерименти з косметикою, а невеликий ціновий діапазон Rimmel дає змогу спробувати щось нове!

Rimmel виробляє косметику, яка допоможе вам втілити справжній «Лондонський образ». Бренд виготовляє косметичні продукти, які чудово підходять для вечірок: яскраві блиски, рідкі підводки на основі блискіток і безліч яскравих помад. Rimmel також надає прекрасні продукти для більш лаконічного макіяжу: красиві зволожувальні помади та палетки тіней у нейтральній гамі.

Rimmel відповідально ставиться до питання тестування косметики на тваринах. Працівники стурбовані цією проблемою, і на веб-сайті Rimmel чітко сказано: «Ми не тестуємо на тваринах будь-які наші продукти або навіть їхні інгредієнти, і також не проводимо такі тести в сторонніх випробувальних інститутах».

Детальніше
Stay Satin
RimmelStay Satinпомада для губ
Вибір
5.5 ML
option.value 500
209,00 грн177,70 грн
Insta Fix Matte
RimmelInsta Fix Matteпудра для обличчя
Вибір
8 G
199,00 грн169,20 грн
Lasting Finish
RimmelLasting Finishбаза під макіяж
Вибір
30 ML
149,00 грн126,70 грн
60 Seconds
Rimmel60 Secondsлак для нігтів
Вибір
8 ML
option.value 500
65,00 грн32,50 грн