Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
Rimmel

Rimmel вважається одним із найстаріших косметичних брендів. Його започаткували в 1834 році, коли відомий французький парфумер разом зі своїм сином і учнем Юджином Ріммелем приїхав у Лондон, щоб управляти відомою і престижною парфумерією. Юджин Ріммел у 24 роки показав себе експертом із парфумерії, створюючи нові аромати, що захоплюють. Парфуми, ароматизоване мило швидко викликало почуття захоплення у королівського двору. Після смерті власника бренд, відомий у всій Англії, продовжував процвітати. Створювали більш барвисті продукти для очей, а також відомі сьогодні туші.

Після Другої світової війни компанія перейшла Роберту та Роуз Каплін, які зробили внесок у косметичний бум. Відтоді косметика Rimmel наявна в кожному британському будинку. Завдяки їй кожна жінка може стати героїнею голлівудського фільму. Сьогодні цей бренд завоював весь світ, будучи новатором не лише у виробництві туші для вій, а й тональних засобів, лаків для нігтів або тіней.

Бренд Rimmel заохочує вихід із зони комфорту й експерименти з косметикою, а невеликий ціновий діапазон Rimmel дає змогу спробувати щось нове!

Rimmel виробляє косметику, яка допоможе вам втілити справжній «Лондонський образ». Бренд виготовляє косметичні продукти, які чудово підходять для вечірок: яскраві блиски, рідкі підводки на основі блискіток і безліч яскравих помад. Rimmel також надає прекрасні продукти для більш лаконічного макіяжу: красиві зволожувальні помади та палетки тіней у нейтральній гамі.

Rimmel відповідально ставиться до питання тестування косметики на тваринах. Працівники стурбовані цією проблемою, і на веб-сайті Rimmel чітко сказано: «Ми не тестуємо на тваринах будь-які наші продукти або навіть їхні інгредієнти, і також не проводимо такі тести в сторонніх випробувальних інститутах».

Детальніше
Glam Eyes Professional Liquid Liner
RimmelGlam Eyes Professional Liquid Linerпідводка для повік
Вибір
3.5 ML
option.value Black Glamour
189,00 грн
Matte Primmer
RimmelMatte Primmerбаза під макіяж
Вибір
30 ML
169,00 грн
Oh My Gloss
RimmelOh My Glossблиск для губ
Вибір
6.5 ML
option.value 150
159,00 грн
Stay Satin
RimmelStay Satinпомада для губ
Вибір
5.5 ML
option.value 500
209,00 грн125,40 грн