Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
Sebamed

Sebamed — це німецький бренд компанії Sebapharma GmbH & Co. KG, яка виробляє лікарські засоби по догляду за шкірою. Корпоративна філософія Sebamed — «Наука для здорової шкіри».

Бренд Sebamed був заснований Хайнцем Маурером (1921-2016) в 1957 році. З 1971 року продукція Sebamed експортується в понад 80 країн світу. До Себамеда доктор Маурер працював в дерматологічному відділенні університетської клініки Бонна в Німеччині і курирував пацієнтів, що страждають гострою екземою. Пацієнтам, які перебували під наглядом доктора Маурера, було заборонено митися з милом, тому що мило руйнує терапевтичний ефект лікування. Він провів несанкціонований експеримент з миття пацієнтів без використання мила, а з використанням поверхнево-активної речовини. Результати показали, що поверхнево-активні речовини розчиняють усі мазі і корки від екземи і залишають уражену шкіру без подразнення.

Доктор Маурер заснував свою власну компанію в 1957 році, представивши на ринку Німеччини перше «мило» без лужних компонентів — так би мовити, «мило без мила» або сіндетт. Спочатку він назвав бренд Sebumed, але через технічну помилку в патентному бюро він був названий Sebamed. Доктор Маурер вирішив зберегти це ім’я.

Продукти Sebamed були включені в понад 150 наукових досліджень в підтримку рецептур бренду і визнані дерматологами, фармацевтами, аптеками та споживачами в усьому світі. Асортимент Sebamed містить Classic, Clear Face, Baby Sebamed, Anti-Aging, Anti-Dry та інші лінії.

Крім очищувальної косметики, в арсеналі бренда є спеціальний догляд за шкірою та додатковий захист. Всі продукти Sebamed мають pH 5,5 для підтримки природного бар’єру шкіри.

Детальніше
Sensitive Skin
SebamedSensitive Skinгель для інтимної гігієни
Вибір
200 ML
216,00 грн
Baby Care With Camomile
SebamedBaby Care With Camomileшампунь
Вибір
150 ML
140,00 грн
Baby Gentle Wash
SebamedBaby Gentle Washгель для душу та шампунь
Вибір
200 ML
173,00 грн
Baby Care With Camomile
SebamedBaby Care With Camomileолійка для тіла
Вибір
150 ML
152,00 грн