Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик

Sebamed

Sebamed — це німецький бренд компанії Sebapharma GmbH & Co. KG, яка виробляє лікарські засоби по догляду за шкірою. Корпоративна філософія Sebamed — «Наука для здорової шкіри».

Бренд Sebamed був заснований Хайнцем Маурером (1921-2016) в 1957 році. З 1971 року продукція Sebamed експортується в понад 80 країн світу. До Себамеда доктор Маурер працював в дерматологічному відділенні університетської клініки Бонна в Німеччині і курирував пацієнтів, що страждають гострою екземою. Пацієнтам, які перебували під наглядом доктора Маурера, було заборонено митися з милом, тому що мило руйнує терапевтичний ефект лікування. Він провів несанкціонований експеримент з миття пацієнтів без використання мила, а з використанням поверхнево-активної речовини. Результати показали, що поверхнево-активні речовини розчиняють усі мазі і корки від екземи і залишають уражену шкіру без подразнення.

Доктор Маурер заснував свою власну компанію в 1957 році, представивши на ринку Німеччини перше «мило» без лужних компонентів — так би мовити, «мило без мила» або сіндетт. Спочатку він назвав бренд Sebumed, але через технічну помилку в патентному бюро він був названий Sebamed. Доктор Маурер вирішив зберегти це ім’я.

Продукти Sebamed були включені в понад 150 наукових досліджень в підтримку рецептур бренду і визнані дерматологами, фармацевтами, аптеками та споживачами в усьому світі. Асортимент Sebamed містить Classic, Clear Face, Baby Sebamed, Anti-Aging, Anti-Dry та інші лінії.

Крім очищувальної косметики, в арсеналі бренда є спеціальний догляд за шкірою та додатковий захист. Всі продукти Sebamed мають pH 5,5 для підтримки природного бар’єру шкіри.

Читати повністю