Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Skincode

Уже більш ніж століття швейцарські дослідні лабораторії є інноваційною, рушійною силою в медицині і фармацевтиці, створюючи передові розробки, які стають надійним джерелом роботи багатьох міжнародних компаній.

Косметичні дослідження і розробки представляють квінтесенцію історичної спадщини, і чим більше покупців по всьому світу прагне до ефективного і передового догляду за шкірою, тим більше ми передрікаємо фокус на швейцарській якості.

Будучи заснованою в 1998 році міжнародною групою професіоналів, що володіють великими і досконалими знаннями про косметичну промисловість, ставши незалежною від початку керівництва таких компаній, як Revlon і La Prairie, Skincode AG (Ltd) зараз займає друге місце в групі з трьох компаній, а її головний офіс розташований в Цюріху.

Dermalab SA і Cosswiss AG - це дві інші компанії в групі.

Філософія

Skincode виходить з розуміння того, що шкіра - це живий орган, що володіє специфічними захисними функціями і внутрішнім «кодом», який необхідно брати до уваги, щоб встановити ідеальну комунікацію шкіри і продуктів догляду за нею.

Ми називаємо це «розумним» дерматологічним доглядом за шкірою.

Щоб розгадати код шкіри, ми беремо за основу передові наукові досягнення і природу як моделі чистоти: тільки найчистіші біологічні інгредієнти і рослинні екстракти в правильній формі і концентрації використовуються в поєднанні з косметологічними розробками фармацевтичного рівня.

Швейцарське походження інгредієнтів і формул Skincode - це основа унікальної якості та автентичності.

Сучасний дизайн упаковки передає сучасний і мінімалістичний напрямок, це - образ стриманий і невичурний.

Високі технології досліджень і розробок

Продукція Skincode розроблена в партнерстві з CRB, однією з найперспективніших, інноваційних та сучасних біохімічних лабораторій в Європі, в умовах суворого дотримання філософії бренду.

Кінцеві формули характеризуються відмінною якістю, функціональністю і безпекою, які тестуються і гарантуються незалежними лабораторіями та інститутами.

Ми можемо довести як свою ефективність, так і безпеку.

Розуміючи, що шкіра має свій «код», і що, слідуючи за цим кодом, вона сприймає тільки найнеобхідніші інгредієнти і поживні речовини, Skincode розробив найчистішу лінію, що визначається найвищим ступенем переносимості для шкіри. Вона підійде не тільки в разі чутливої шкіри, але також і для всіх тих покупців, які цінують серйозний підхід до догляду за шкірою, заснований на активних інгредієнтах фармацевтичної індустрії, а не «масові бренди і продукти», що роблять упор на маркетингові тенденції.

Детальніше
Skincode Essentials
SkincodeEssentialsочищувальний гель
Вибір
125 ML
1 186,00 грн676,00 грн
Skincode Essentials
SkincodeEssentialsлосьйон для тіла
Вибір
200 ML
1 450,00 грн1 015,00 грн
Skincode Exclusive Cellular
SkincodeExclusive Cellularкрем для обличчя
Вибір
50 ML
4 592,00 грн3 214,40 грн
Skincode Essentials
SkincodeEssentialsміцелярна вода
Вибір
200 ML
1 186,00 грн830,20 грн