Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Sorme

Sormé - це краса, яка не має меж.

Філософія марки - природна краса і яскраві акценти. Модні і позачасові продукти презентують повний асортимент унікальних тональних основ, пудр, продуктів для брів, очей, губ та щік. Sormé - це одночасно модна і корисна косметика для вашої шкіри.

Sormé - це назва натуральної речовини чорного кольору "kohl", яка використовувалася королевами і принцесами для підкреслення краси своїх очей - "дзеркала душі". Більш ніж 4 тис. років до н.е. Клеопатра використовувала пігментовану, чорну пудру для створення неповторного макіяжу очей. "Kohl" використовується до сих пір, щоб створити загадковий образ, який по праву можна вважати вічним.

Понад 20 років Sormé співпрацює з провідними командами візажистів і шукає найкращі інгредієнти для продуктів по всьому світу.

Sormé - це марка, яка підходить до макіяжу з точки зору догляду за шкірою. Вишукана лінія функціональних продуктів включає пептиди, що уповільнюють процес старіння шкіри, а також натуральні, багаті антиоксидантами компоненти рослин та найкращі пігменти, доступні на сьогоднішній день. Корисний склад компонентів продукції Sormé має клінічне підтвердження. Марка завоювала безліч нагород і регулярно з'являється на сторінках провідних глянцевих журналів.

Сьогодні Sormé - марка номер один серед голлівудських кіностудій та зірок. Продукти відомі і використовуються відомими візажистами та стилістами. Вони називають Sormé своєю секретною зброєю, для створення унікальних образів, сяючої шкіри, повних губ і чарівних очей.

Відкрийте для себе унікальну марку декоративної косметики Sormé.

Детальніше
Sorme Mechanical
SormeMechanicalолівець для губ
Вибір
0.28 G
Відтінок MPL02 Wine
431,00 грн215,50 грн
Sorme Accessories
SormeAccessoriesпензлик
Вибір
1 PCS
540,00 грн270,00 грн
Sorme Non-Stop
SormeNon-Stopпомада для губ
Вибір
3.6 G
Відтінок 275 Orchid 
540,00 грн270,00 грн
Sorme Brow Style
SormeBrow Styleпалітра для брів
Вибір
6.18 G
Відтінок 56 Soft Blond 
1 035,00 грн517,50 грн