Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Storie Veneziane

Парфумерна колекція Storie Veneziane створена люксової косметичної компанії зі Швейцарії Valmont Group. Натхненням послужила Венеція - один з найулюбленіших міст творців і власників бренду, Дідьє і Софі Гийон. Душа Венеції - аромати: солоне повітря, паруючий кави, спеції і пахощі, які здавна надходять в місто, як в порт і центр торгівлі цінними породами дерева, шовком, склом, ювелірними виробами, косметикою і парфумерією.
Колекція включає в себе п'ять ароматів - Alessandrite I, Verde Erba I, Rosso I, Gaggia Medio I і Blu Cobalto I, поміщених у флакони, які є справжнім витвором мистецтва від венеціанського художника Леонардо Чімоліно. Вони прикрашені різнокольоровими напівпрозорими масками з муранського скла, що представляють різні дорогоцінні камені, а також золотими і шкіряними деталями.
Storie Veneziane - це п'ять парфумерних історій, кожна з яких пов'язана з певним районом Венеції. У важких і незрівнянних флаконах - чисті есенції, парфумерні екстракти (сама концентрована форма випуску ароматів), що дають неперевершену стійкість.

В 2020 році бренд Valmont поповнив колекцію нішевих ароматів Storie Veneziane ще двома лінійками. До парфумерних екстрактів Венеціанські історії додали три кутюрних аромата парфумованої води лінії Collezione Privata, яка прославляє жіночність та її контрасти: захоплююча класика в ароматі Lady Code, безстрашна свобода в Jazzy Twist і приваблива загадка в Private Mind.

Також лінійка Palazzo Nobile, яка складається з шести ароматів туалетної води. Легкі та свіжі аромати, які пропонують зануритися в швидкоплинні емоції: підбадьорюючий морський відпочинок See Bliss, бамбукові хащі і хрустке зелене яблуко з Secret Bamboo, пудрова близькість з Satin Musk, яскраві іскристі емоції разом з Bright Poppy, ніжна квіткова симфонія з Blooming Ballet, і, нарешті, зірка колекції – аромат з невимовною індивідуальністю, магнетичним шармом і рішучим стилем - Casanova 2161.

Читати повністю