Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Superfood For Skin

Superfood for Skin — це новий здоровий догляд за шкірою. 

Корейський бренд, заснований в 2017 році на базі лабораторії, що займається дослідженнями молочних продуктів.

Ми позиціонуємо себе як Eco-friendly бренд. Склад продукції  обмежується водою, природними компонентами, рослинними інгредієнтами. Не містить штучних барвників та добавок.

Склад:

- 12 абсолютно різних фруктових і овочевих інгредієнтів для різних потреб і типів шкіри;

- Колострум (молозиво) — вважається найціннішою живильною речовиною, створеною природою. Це перше молоко для вигодовування потомства у ссавців, яке виділяється молочними залозами матері тільки в перші 24-72 години після народження потомства. Молозиво містить більше 82 природних компонентів, корисних для шкіри. Основна функція яких — це захист, регенерація, підтримка природного рівня зволоженості і пружності шкіри.

- HI-TENCEL — екологічно чиста целюлозна тканина, отримана з евкаліптового дерева. Маска ECO-FRIENDLY і 100% біо розкладається.

- Аромат відповідає 12 суперпродуктам.

У лінійці бренду 8 масок на водній основі і 4 маски – на кремовій. Сироватки моментально вбираються в шкіру, не залишаючи відчуття липкості або жирності, а також не потребують змивання після використання маски.

Плюси бренда — це відсутність 6 шкідливих для шкіри компонентів: Триетаноламін; Мети́лпарабе́н; Бутілпарабен; Етано́л; Бензофенон-3; Тальк. Також маски не тестуються на тваринах.

Читати повністю