Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Swiss Perfection

Компанією Swiss Perfection рухає мета постійно надавати передові рішення в області антивікового і ексклюзивного догляду за шкірою. Саме тому вона створила міцний міжнародний імідж і образ, які відображають чітко визначену репутацію в ніші технологій по догляду за шкірою. Компанія прагне зберегти спадщину швейцарської родини піонерів і зберегти своє сильне ексклюзивне позиціонування.

Всі формули Swiss Perfection містять кращий секрет - Cellular Active IRISA® і ретельно розробляються, поки не досягнуть досконалості. Крім того, в Швейцарській косметиці Swiss Perfection використовується Cellular Active IRISA®, чиста вода з прекрасної Альпійської місцевості, а також ряд рослин, ефективність яких була підтверджена найвимогливішій аудиторією.

Компанія працює тільки з кращими фахівцями в області краси та салонного догляду. Так вона може бути впевнена, що стандарти якості, професіоналізму та унікальності бренду дотримані. Для Swiss Perfection дуже важливо, щоб салони, з якими вони співпрацюють, відбивали їх унікальну філософію, пропонували своїм клієнтам найбільш професійний сервіс і глобальний досвід Swiss Perfection.

Читати повністю