Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
The Oozoo

Новий корейський бренд поєднує неймовірну ефективність, унікальний дизайн і розкішне оформлення, перетворюючи догляд за шкірою в захоплюючу і цікаву, як космос, гру з передбачуваним завершенням ... Ідеальний колір обличчя, рівна шкіра і неймовірне задоволення від процесу У перекладі з корейської OOZOO або 우주 означає Всесвіт: загадкова, нескінченна, принадна. Світ краси, який відкриває корейський бренд, безмежний, як космічну подорож: кращі інгредієнти, інноваційні технології та, мабуть, сама незвичайна подача змішування інгредієнтів для збереження стабільності формул.

THE OOZOO створює засоби унікальні за своєю дією і дизайну: ефективні, високотехнологічні і забавні, адже необхідність щоденного догляду за собою не привід перетворювати його в нудну рутину.

The OOZOO зберігає свіжість інгредієнтів для вашої шкіри Оригінальна та інноваційна технологія, розроблена маркою The OOZOO: використання дозатора з двофазної ампулою, де зберігаються активні інгредієнти, і додавання їх до основного складу безпосередньо перед використанням дозволяють отримати максимальний ефект. В результаті чого якість догляду за шкірою еквівалентно дорогим процедурам в салонах.

Читати повністю