Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
The Organic Pharmacy

Натуральний. Органічний. Винятковий. Дієвий.

The Organic Pharmacy — це поєднання органічних компонентів найвищої якості, передових знань та технологій. «Те, що розпочалося як пристрасть до здоров’я та краси без токсинів перетворилось на одне із найтехнологічніших проривів органічного антиейджингу, що базується на бездоганній силі рослин. Магія походить від якості обраних інгредієнтів, дозування та досвіду у поєднанні правильних компонентів для 100% синергетичної активності із вражальними результатами» - Марго Маррон, засновниця бренда.

Асортимент The Organic Pharmacy сформований з використанням понад 250 чистих і висококонцентрованих природних активних речовин, добутих з лікарських рослин. Ретельно відібрані найкращі та найпотужніші природні активні інгредієнти, такі як олії преміумкласу, баттери, екстракти та активні речовини рослинного походження, щоб забезпечити найкращий догляд за шкірою.

Інгредієнти обробляються за допомогою передових технологій та наукових методів, мінімізуючи вплив на навколишнє середовище. Сировина надходить із контрольованих джерел органічного землеробства. Рішення використовувати органічні активні інгредієнти гарантує повну відсутність синтетичних пестицидів, гербіцидів та ГМО.

The Organic Pharmacy — органіка, що дає результати. Відмінна результативність продукції була продемонстрована в клінічних дослідженнях та випробуваннях. Клінічні дослідження ефективності підтверджують дію продукції (зволоження, боротьба зі зморшками, антиейдж, антиоксидантна дія).

Усі формули випробовуються на чутливій шкірі під наглядом дерматолога, використовуючи патч-тест для оцінки переносимості шкіри. Оклюзійний пластир використовується для нанесення продуктів на невелику зону шкіри. Дерматолог оглядає її через 48 годин.

Клінічний тест на комедогенність дає змогу оцінити, чи щоденне вживання продукту забиває пори. Офтальмологічний тест використовується для аналізу переносимості сумішей у зоні контуру очей. Продукти тестуються щодня протягом певного періоду часу. Косметична переносимість визначається на підставі клінічного огляду, проведеного офтальмологом.

Детальніше
AntioxidantThe Organic PharmacyAntioxidantнабір для догляду за обличчям
8 792,00 грн6 154,40 грн
MenThe Organic PharmacyMenочищувальна емульсія
Вибір
75 ML
2 265,00 грн1 585,50 грн
MenThe Organic PharmacyMenгель для обличчя
Вибір
75 ML
2 832,00 грн1 982,40 грн