Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
VENN

У Кореї красива бездоганна шкіра завжди була ознакою статусу і добробуту, а корейський стандарт якості в цьому питанні надзвичайно високий. Але божевільний ритм залишає нам все менше і менше часу на повсякденний догляд за шкірою. Складний ритуал перетворився на нудну рутинну домашню роботу і перестав відповідати сучасному стилю життя.

Бренд Venn здійснив революцію в індустрії догляду за шкірою та представив створену за допомогою передових технологій ефективну формулу «все в одному», яка містить в собі багатоступеневу систему традиційного корейського догляду.

Використання запатентованої новаторської технології дає змогу Venn включити до складу своїх засобів один із основних компонентів женьшеню — Ginsenoside K, який має антивікові властивості, сприяє захисту від вільних радикалів, стимулює синтез колагену, зменшує появу зморщок і покращує еластичність та пружність шкіри.

Venn — бренд, який спирається на сучасну науку і древній досвід, чисті натуральні інгредієнти та відповідає вимогам сучасного стилю життя.

Читати повністю