Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
Versace

Італійський будинок моди Versace - неймовірний феномен у світовій історії моди. Це не тільки один з існуючих найпопулярніших брендів. Купити Versace- значить дати дозвіл собі зануритися в чарівність, дивовижний стиль, стати володарем товару досконалої якості, будь це косметика, парфуми, предмет одягу, меблі або аксесуар.
Про творця
Джанні Версаче народився в далекому 1946 році в маленькому провінційному італійському містечку Реджіо-ді-Калабрія. «Навколо мене були сукні, сукні, сукні, - говорив він, згадуючи про перші дитячі роки, проведені поруч з матір'ю, професійною кравчинею. - Думаю, що своєю майстерністю та професіоналізмом я зобов'язаний матері ».
Майстер провокував публіку, у нього все було «занадто» - сукні занадто сміливі або занадто яскраві. Він пропонував одяг, філігранно підкреслюючий природні форми гарного тіла. Балансуючи на межі кічу, Джанні Версаче зумів адаптувати екстремальний молодіжний стиль для люблячої розкіш заможної й примхливої клієнтури.
Після загибелі Джанні провідним дизайнером Будинку Versace стала його сестра Донателла. До цього вона займалася розробкою дитячої лінії Versace Young і була надійною опорою брата у всіх справах, пов'язаних з компанією. Обов'язки виконавчого директора Versace Group (в якій на сьогоднішній день працює 1700 осіб) Донателла ділить з Санто Версаче.
Про парфумерію
Тільки в 80-х роках Версаче почав випускати парфуми. Духи Versace відомі серед дам будь-якого куточка нашого світу, різного віку, віросповідання, стану. За три десятиліття світ знайшов біля півсотні чудових ароматів від бренду Versace.
Колекція Versace - респектабельні елітні аромати для чоловіків та жінок, які знаються на моді, останніх тенденціях і розкоші. Серед розмаїття ароматів, звичайно ж є ті, які зачарували незліченне число представниць прекрасної статі, підкоривши їх назавжди.
«Bright Crystal» - одне з найкращих творінь італійського будинку моди. Даний аромат називають найбільш витонченим, незабутнім. Це елегантний і при цьому прозорий, ніжний квітковий аромат для справжньої дами, вишуканої, тендітної, при цьому яскравої і сильної.
Чоловічі аромати від Versace здатні підкреслити і виділити кращі якості, якими наділена сильна половина людства.
Обожнюйте себе і захоплюйтеся собою, відчуваючи на собі гарячий і ніжний аромат, який повторює биття вашого серця і ваш подих. Радійте кожній миті життя, будучи оповитим незабутнім парфумом від Versace.

Детальніше
Versense
VersaceVersenseтуалетна вода
Вибір
50 ML
50 ML
3 958,00 грн
Crystal Noir
VersaceCrystal Noirтуалетна вода
Вибір
50 ML
50 ML
3 958,00 грн
Pour Femme Dylan Blue
VersacePour Femme Dylan Blueпарфумована вода
Вибір
30 ML
30 ML
3 101,00 грн
Pour Homme Dylan Blue
VersacePour Homme Dylan Blueтуалетна вода
Вибір
50 ML
50 ML
3 495,00 грн