Кошик
Які переваги покупки в інтернет-магазині BROCARD.UA?

Тільки оригінальні товари, що мають усі необхідні документи.

Поставки товару тільки від офіційних представництв або дистриб’юторів брендів.

Вигідні пропозиції, супер-ціни, дисконтна програма.

Широкий асортимент парфумерії та косметики сегмента luxury.

Допомога професійних консультантів, які пройшли навчання в Парижі.

Чому в інтернет-магазині BROCARD.UA представлені тільки оригінальні товари?

У всіх магазинах мережі BROCARD та в інтернет-магазині BROCARD.UA представлена винятково оригінальна продукція світових брендів косметики і парфумерії. Ми несемо повну відповідальність за всі товари, які пропонуємо споживачам, гарантуємо їх якість і безпеку. Ми співпрацюємо тільки з виробниками, офіційними представниками і дистриб’юторами брендів в Україні і маємо всі відповідні сертифікати якості. Детальніше про те, чому важливо купувати якісну оригінальну продукцію в розділі #КупуйОРИГІНАЛ.

Який термін доставки замовлення?

У даний час доставка замовлень здійснюється лише у працюючі відділення «Нової Пошти» у безпечних регіонах України. Термін доставки становить 3-5 днів

Строк зберігання замовлення у відділенні Нової Пошти 4 дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад на склад BROCARD.

Скільки необхідно заплатити за доставку замовлення?

Вартість доставки у відділення "Нової Пошти" та поштомат - 69 грн, адресна доставка - 99 грн.

При оплаті на сайті від 600 грн. - доставка безкоштовна.

Для чого необхідно реєструватися на сайті?

Реєстрація на сайті дає можливість використовувати в інтернет-магазині знижку за дисконтною карткою, перевіряти накопичену суму покупок, створювати списки бажань, зберігати адреси доставки для зручності здійснення наступних замовлень, залишати відгуки про товари, легко керувати своїми даними, а також використовувати весь функціонал сайту.

Як зареєструватися на сайті?

Натисніть кнопку «Вхід» у верхній частині головної сторінки сайту, а потім «Реєстрація». З’явиться анкета, яку потрібно заповнити. Надалі дотримуйтесь підказок на сайті.

Як оплатити замовлення?

Ви можете обрати будь-який зручний спосіб оплати: готівкою або банківською карткою. Оплата може бути здійснена платіжними картками Visa або Mastercard.

Замовлення на суму понад 50000 гривень можуть бути оплачені тільки банківською карткою (згідно Постанови НБУ №148 від 29.12.2017). Сума замовлення, що оплачується банківською карткою, необмежена.

Замовлення на суму понад 14000 гривень при виборі способу оплати готівкою можуть бути доставлені винятково у відділення «Нової Пошти».

Яка мінімальна сума замовлення?

В інтернет-магазині BROCARD.UA немає обмежень за сумою замовлення.

Для чого необхідний номер замовлення?

При виникненні питань щодо замовлення повідомляйте, будь ласка, його номер консультанту інтернет-магазину або вказуйте номер у листі. Це прискорить обробку Вашого повідомлення.

Чи діє в інтернет-магазині дисконтна картка BROCARD?

В інтернет-магазині BROCARD.UA, як і в мережі BROCARD, надаються знижки за дисконтними картками. Для того, щоб скористатися знижкою по картці, необхідно під час реєстрації вказати її номер у відповідному полі. Після реєстрації ціни на сайті будуть відображатися вже з урахуванням знижки за дисконтною карткою.

Знижка за дисконтною карткою розповсюджується на весь асортимент магазину BROCARD.UA, крім випадків, описаних у розділі Дисконтна програма.

Куди я можу звернутися, якщо виникають питання щодо використання дисконтної картки?

Гаряча лінія: 0 800 508 880 щодня з 9:00 до 22:00;

еmail: [email protected] (вказуйте, будь ласка, номер дисконтної картки та ПІБ її власника);

звернутися до касира в будь-якому магазині BROCARD.

Чи можна відновити дисконтну картку при втраті?

Так, у разі втрати дисконтної картки її можна відновити в будь-якому магазині BROCARD при пред’явленні документа, що посвідчує особу, та за кодом, отриманим на ваш мобільний телефон, до якого прив’язана картка.

Чи додається сума замовлень в інтернет-магазині BROCARD.UA до накопичень на дисконтній картці?

Сума кожної покупки як у магазинах BROCARD, M.A.C, Kiehl's, так і в інтернет-магазині BROCARD.UA, зараховується на баланс картки. У деяких випадках сума покупки може нараховуватися протягом 30 днів. Розмір знижки збільшується із зростанням загальної суми Ваших покупок і може досягти 20%.

Якщо виникли запитання щодо накопичення – звертайтесь, будь-ласка, за телефоном +380443658880 (щодня з 9:00 до 22:00), або [email protected]

Як я можу використовувати накопичення на дисконтній картці?

Накопичення на дисконтній картці не призначені для оплати покупок. Вони необхідні для отримання картки з більшим розміром знижки. Детальніше про дисконтні картки читайте в розділі Дисконтна програма.

Чи можу я оплатити замовлення подарунковою карткою?

Подарункові картки BROCARD не приймаються до оплати в інтернет-магазині. Також не приймаються до оплати картки, отримані за акціями або до дня народження. Такі картки можуть бути використані в будь-якому стаціонарному магазині BROCARD.

Подарункові картки M.A.C приймаються до оплати в стаціонарних магазинах M.A.C, картки Kiehl’s – у стаціонарних магазинах Kiehl’s.

Як зв'язатися з адміністрацією сайту?

Гаряча лінія: 0 800 508 880 щодня з 9:00 до 22:00;

еmail: [email protected] (якщо питання пов’язане з Вашим замовленням, вказуйте, будь ласка, його номер).

Ми завжди раді почути Ваші відгуки й допомогти у вирішенні будь-якого питання!

Однакові ціни в інтернет-магазині та в мережі BROCARD?
У інтернет-магазині, а також у кожному магазині мережі BROCARD можуть проходити різні акції та надаватися різні знижки, внаслідок чого ціни з урахуванням знижок і акцій можуть відрізнятися.
Чи потрібен документ для отримання замовлення?
При отриманні замовлення на суму від 5000 грн. необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу.
Як зберігати парфуми?
Аромати зберігаються при кімнатній температурі. Парфуми не люблять вологих і спекотних приміщень, не переносять прямих сонячних променів та морозу.
Як користуватися ароматом?
Наносьте аромат на тіло в місця, де кровоносні судини близькі до поверхні шкіри. Аромати розкриваються у теплі тіла.
Чи можна наносити аромати на одяг, ювелірні прикраси?
Тільки в тому випадку, коли рідина у флаконі абсолютно прозора. Якщо ви хочете, щоб пахнув одяг, нанесіть аромат на підкладку, адже духи розкриваються лише в теплі тіла. На ювелірні прикраси та біжутерію наносити аромат не можна.
Чому аромати по-різному звучать на різних людях?
Кожна людина має свій власний, унікальний феромонний фон, залежний від хімічного складу шкіри. Віддзеркалюючи його, парфуми «підлаштовуються» під вашу шкіру.
Від чого залежить стійкість аромату?
Від концентрації аромату (туалетна вода, парфумована вода, парфуми або EDT, EDP, parfum) і від компонентного складу базового акорду аромату (мускус, амбра, смоли, бальзами).
Чому цитрусові аромати не стійкі?
Парфумерні молекули цитрусів занадто легкі та швидко випаровуються. Стійкості аромату надають компоненти тваринного походження (мускус, амбра).
Що таке шипр?
Парфумерна композиція на основі деревної та цитрусової сировини, створена у 1917 році парфумером Франсуа Коті.
Що таке аттар?
Це парфумерна композиція на основі ефірних олій без додавання спирту.
Що таке дистиляція?
Один із видів отримання ефірної олії в чистому вигляді.
Що таке афродизіаки?
Речовини, що підсилюють сексуальний потяг. Впливають на підсвідомість людини: звільняють потаємні мрії та роблять відчуття яскравішими та гострішими.
Що таке феромони?
Фізіологічні ароматичні речовини, що виробляються шкірою.
Що таке база під макіяж?

База під макіяж існує для того, щоб вирівняти рельєф (особливо актуально при нерівній, горбистій шкірі та зморшках) і колір шкіри, приховати дрібні недоліки. Крім того, на базу макіяж лягає рівніше, тримається довше. Випускаються також бази під туш, що додають додатковий об'єм віям.

База не може замаскувати серйозні дефекти шкіри, наприклад, шрами, пігментні плями, великі синці від ударів, серйозні подразнення шкіри. Для цього необхідно використовувати коректори та консилери.

Кольорова (коригуюча) база Основна функція кольорових баз – вирівняти тон шкіри. Бази тілесних відтінків (персикові, абрикосові та ін.) надають шкірі здорового, сяючого вигляду. Білі бази освітлюють тон обличчя. Бази інших відтінків діють як нейтралізатори: зелені маскують почервоніння, бузкові – жовтизну, блакитні – помаранчевий відтінок засмаги.

Мерехтлива (сяюча) або світловідбиваюча база надає шкірі свіжого та сяючого вигляду. Вона містить оптичні пігменти – мерехтливі та перламутрові часточки, що розсіюють світло у різних напрямках. Завдяки такій основі шкіра виглядає ідеальною. Мерехтлива база візуально вирівнює рельєф шкіри, колір обличчя, додає сяяння, але нічого не маскує.

База під тіні для повік вбирає в себе жир, що виділяється шкірою, а тому не дає тіням скататися. Хороша основа значно подовжує життя макіяжу та додає йому яскравості. Бази під тіні наносяться на тональну основу (або замість неї, якщо база не прозора, а тілесного відтінку) за допомогою пензлика для тіней або маскувального консилера. Після цього тіні для повік наносяться звичним способом.

База під туш здатна не тільки збільшити об’єм і довжину вій, але і забезпечити більш рівне нанесення туші без грудочок. Нанесена поверх бази туш ляже щільніше і протримається на віях довше, не обсипаючись і не розмазуючись. Деякі бази під туш містять корисні компоненти, що поліпшують стан вій.

База під помаду значно вирівнює поверхню губ, згладжує нерівності та зморшки. Помади та блиски для губ лягають легко та рівно і довше тримаються, не розтікаючись. Бази для губ багаті інгредієнтами, що доглядають, зволожують і пом'якшують ніжну шкіру губ. Деякі бази мають антивікові та сонцезахисні властивості або забезпечують ефект тимчасового збільшення об’єму губ.

Як діє автозасмага?

Роговий шар епідермісу піддається забарвленню за рахунок пігментів і хімічних матеріалів, з яких складається засіб. Дигідроксіацетон – це одна з основних речовин, що входять до складу автозасмаги. Він є похідною від гліцерину і діє на шкіру за рахунок реакцій з протеїнами шкірного кератину. У результаті виробляється меланоідін, який має деяку схожість з меланіном. Саме ця речовина надає вашій шкірі шикарного відтінку натуральної засмаги.

Автозасмага проявляється по-різному, від 2 до 6 годин, в залежності від особливостей шкіри.

Міцели. Міцелярна вода.

Міцели – це часточки в будь-якому розчині, в тому числі в розчині поверхнево-активних речовин (ПАР). ПАР – це з'єднання, які широко використовуються в косметології та побутовій хімії. Це основний компонент миючих засобів і шампунів. Молекули поверхнево-активних речовин мають жиророзчинну (гідрофобну) та водорозчинну (гідрофільну) частини. Коли ми проводимо по обличчю ватним диском, змоченим в міцелярній воді, гідрофоби притягують шкірний жир, а гідрофіли працюють як вода, залишаючи приємне відчуття чистоти.

Міцелярною може бути не тільки вода, але і будь-які інші продукти очищення.

Софтнери.
Софтнери мають легку текстуру, схожу на емульсію, тонік або гель, яка дозволяє засобу миттєво поліпшити якість шкіри – прибрати лущення, заспокоїти подразнені та запалені ділянки, відновити водно-ліпідний баланс і тонізувати шкіру. Це продукти, що поєднують функції сироватки та тоніка. Софтнери наносяться перед сироваткою або перед кремом, якщо сироватка відсутня в ритуалі догляду.
Міст, серпанок, вуаль.
Міст, серпанок, вуаль, термальна вода – догляд за шкірою у вигляді спрею. Ці засоби освіжають, зволожують і захищають шкіру протягом дня. Існують різновиди для обличчя, тіла та волосся.
Вільні радикали
Вільні радикали – клітини-окисники, які "атакують" здорову молекулу, забираючи відсутній електрон. Хоча самі вони при цьому стають позитивними, весь ланцюжок молекул, який був здоровим, стає таким же "загарбником" і вирушає на абордаж своїх же колег – нормальних ланцюжків молекул, запускаючи процес окисного стресу. Окисному стресу можуть протистояти захисні продукти та антиоксидантні компоненти.
Таласотерапія
У перекладі з грецької thalassa означає море, а therapeuin – лікування. Таласотерапія – це процедури з використанням морської води, водоростей і мікроелементів.
Освітлення vs відбілювання

Освітлюючі продукти забезпечують легке поверхневе відлущування. Вони вирівнюють тон шкіри та надають їй сяйва.

Відбілюючі продукти сповільнюють вироблення меланіну, а також завдяки активним компонентам розбивають меланінові плями.

Філер
Продукт, який вирівнює текстуру шкіри обличчя, тіла або волосся шляхом заповнення зморшок і мікротріщинок. Продукти з ефектом філера – це продукти з ефектом заповнення. Найчастіше в них використовуються делікатні, пом’якшувальні силікони, наприклад, диметикон.
Парабени

Парабени – це хімічні сполуки, які славляться своїми антисептичними властивостями та вже довгий час використовуються в якості консервантів як у харчовій промисловості, так і в фармацевтиці та б'юті-індустрії. Парабени синтезують або отримують з рослин у лабораторних умовах. Існують натуральні парабени, які містяться, наприклад, в журавлині, брусниці, кислиці.

Єдиним науково доведеним мінусом парабенів можна вважати те, що вони здатні викликати алергію. Однак багаторічна практика використання показує, що такий ризик доволі низький. На випадок алергії на парабени існує косметика paraben-free, в якій використовуються аналогові консерванти та антибактеріальні компоненти.

Хайлайтер
Хайлайтер призначений для підсвічування окремих частин обличчя. З його допомогою можна приховати зморшки, підкреслити рельєф і надати шкірі ефекту сяйва. Хайлайтер наноситься на виступаючі частини обличчя – вилиці, спинку носа, «дугу Купідона», підборіддя, під брови і на центр чола.
Консилер
Консилер – маскувальний засіб, коректор. Приховує дрібні недоліки на обличчі, пігментні плями, прищики, почервоніння, кола під очима, мімічні зморшки, але не може усунути причини цих проблем шкіри. Консилер допомагає лише швидко та ефективно замаскувати їх. Засіб наноситься на проблемну зону «точково» – вбивається в шкіру пальцем і розтушовують пензликом або зволоженим спонжем.
Сироватка

Сироватка для обличчя (serum) – це спеціальний косметичний засіб легкої консистенції, призначений для додаткового догляду за шкірою.

Склад сироватки – це суміш активних речовин, концентрація яких, як правило, в 6-10 разів вище, ніж у продуктах основного догляду.

За структурою засоби можуть бути флюїдними, водянистими, гелеподібними, двофазними, олійними або мати форму легких есенцій.

Зазвичай покриваються кремом, або наносяться під маски для посилення ефекту.

Чи можна сироватку наносити самостійно, без крему?

Усе дуже індивідуально: залежить від бренду, текстури сироватки та вашого типу шкіри.

Чи можна змішувати сироватку з тональним кремом?

Деякі сироватки можна змішувати з тональними засобами для створення більш однорідної текстури та забезпечення додаткового догляду. Як правило, це сироватки з гелеподібною та олійною основою.

Чи можна обійтися без сироватки?

Якщо ми хочемо більш ефективного впливу, то сироватка необхідна. Завдяки легкій текстурі ці засоби здатні глибше проникати в шкіру, мають велику концентрацію активних речовин, а також служать провідниками для корисних компонентів із продуктів, що використовуються для догляду після сироваток.

Програми догляду

Ефективні продукти для радикального відновлення шкіри. Містять високу концентрацію активних компонентів і застосовуються курсом за необхідності 1-2 рази на рік.

Програми можуть складатися з декількох продуктів, наприклад, пілінг + сироватка + активний ліфтинг-гель. Або мати формат єдиного продукту, наприклад, концентрату, бустера, крему або активної сироватки.

Програми є так званою «шоковою терапією» і дозволяють отримати максимальний і тривалий результат. Вони є каталізатором процесів відновлення шкіри, а ефект від їх застосування помітний ще протягом півроку після припинення застосування.

Ексфоліант, пілінг, скраб, гомаж.

Крім щоденного звільнення від поверхневих забруднень, шкіра потребує глибокого очищення від ороговілих клітин. Для цього існують ексфоліанти або пілінги, які можна розділити на абразивні та неабразивні. Абразивні (їх ще називають скрабами або гомажами) містять дрібні тверді часточки, які механічно видаляють з поверхні шкіри ороговілі клітини. Такі ексфоліанти призначені для будь-якого типу шкіри без проблем акне.

Неабразивні ферментативні пілінги (у вигляді пудри, крему або олії) більш делікатно очищують шкіру і більше підходять для сухої, чутливої та тонкої шкіри.

Кислотні пілінги зазвичай застосовують на ніч. Вони мають яскраво виражену антивікову дію, а також зменшують видимість шрамів, пор та інших недоліків шкіри.

Маски

Існує величезне розмаїття масок. Вони відрізняються за призначенням, використанням, текстурою, можуть бути змивними та незмивними, мати вигляд плівки чи тканинної маски. Це продукти, які забезпечують миттєву дію і використовуються 1-2 рази на тиждень або за потребою. Деякі маски можна використовувати вранці або ввечері, але є і такі, що призначені виключно для нічного застосування.

Наносяться маски на добре очищену шкіру. Для посилення результату перед застосуванням можна використовувати сироватку.

Маска-плівка – це маска гелевої консистенції, наноситься на 15-20 хв до повного висихання. Після цього її можна зняти з обличчя як плівку, починаючи знизу і потягнувши її вгору.

Маска буквально прилипає до верхнього шару шкіри і знімає його, після чого рельєф стає рівнішим. За рахунок липкості та інгредієнтів, що притягують жир і бруд, разом з маскою зникають поверхневі забруднення.

Активні компоненти маски можуть також надавати розгладжувальну дію або очищувати від камедонів, надавати яскравість шкірі та усувати сліди втоми.

Тканинні маски – це текстильні вироби з прорізами для носа, очей і губ, просочені концентрованою сироваткою. Вони бувають різного призначення: зволожуючі, антивікові, ліфтінгові, створенні для надання сяйва, очищення і т.п.

Колагенова маска за зовнішнім виглядом нагадує тканинну, але її основою служить натуральний колаген. Це продукт, аналогічній салонній процедурі. ВІн забезпечує вражаючий ефект ліфтингу, гладкості та пружності шкіри. Сам по собі колаген володіє потужною антивіковою дією, а висококонцентровані рослинні комплекси, якими просякнута маска, глибоко відновлюють і забезпечують тривалий результат.

Гідрогелеві маски також зовні нагадують тканинні, але мають іншу основу. За консистенцією вони схожі на желе. Їх основна функція – інтенсивне зволоження шкіри, в результаті чого шкіра обличчя миттєво стає більш шовковистою та ніжною. Гідрогель має властивість розчинятися під впливом температури тіла. Це забезпечує більш стійкий ефект від застосування засобу в порівнянні зі звичайною маскою.

До складу гідрогелевих масок, як правило, входить гіалуронова кислота, відома своїми зволожуючими властивостями. Крім цього, багато масок містять екстракти різних рослин, білки, пептиди та інші корисні компоненти. Таким чином гідрогелеві маски забезпечують комплексний догляд за шкірою обличчя.

Альгінатні маски (від Algae – водорості) забезпечують лифтингову дію і одночасно усувають безліч інших проблем шкіри.

Особливі цілющі властивості та універсальність альгінатних масок пояснюються тим, що вони зроблені з бурих морських водоростей із додаванням інших цінних рослинних компонентів, які забезпечують додатковий ефект.

Альгінатні маски мають вигляд порошку, який перед застосуванням необхідно розвести водою та відразу нанести на шкіру обличчя, уникаючи області навколо брів, очей і губ – на ці ділянки краще нанести крем. Після повного висихання маска пластифікується та знімається у вигляді м'якого зліпка від низу до верху.

Маски нічні

Незмивні маски, які діють протягом усієї ночі. Можуть виконувати різні функції: зволоження, живлення, дренаж і мати антивікову дію. Практично всі вони розслаблюють та сприяють відпочинку.

Маски магнітні

Маски, створені на основі стимулюючої магнітної технології, звільняють шкіру від забруднень, глибоко очищують її та надають сяйва. Активна незвичайна текстура з магнітним ефектом (збагачена магнетитом) захоплює частинки бруду на поверхні шкіри, а потім знімається одним рухом за допомогою магніту.

Мульти-маскінг

Метод одночасного нанесення декількох видів масок на різні зони обличчя в залежності від потреб тієї чи іншої зони. Такі маски дозволяють економити час і за одну процедуру вирішувати різні проблеми на різних ділянках обличчя. Наприклад, зволожити сухі ділянки на щоках, матувати Т-зону, розгладити зморшки в зоні чола.