М’яке, блискуче та доглянуте волосся – мрія кожної дівчини. Але буває і так, що ти використовуєш найпопулярніші (а іноді ще й найдорожчі) засоби, але омріяного результату все одно не бачиш. Кількість посічених кінчиків продовжує збільшуватися, волосся тьмяне та сумне. Можливо ти припускаєшся поширених помилок у догляді?
Розповідаємо, які дії можуть зашкодити здоров’ю волосся!
Шампуні глибокого очищення призначені для ефективного видалення накопичених засобів догляду і зайвого себуму. Також вони корисні для очищення від залишків стайлінгових продуктів та інших забруднень, надаючи свіжість та об’єм. Проте використовувати подібні шампуні на регулярній основі не бажано, оскільки вони можуть висушувати шкіру голови і волосся.
Зазвичай, засоби глибокого очищення рекомендують використовувати один-два рази на місяць або за необхідністю (наприклад, якщо волосся було сильно забруднене стайлінговими засобами). На повсякдення ж радимо обирати звичайні шампуні.
Промокати волосся рушником перед нанесенням маски чи бальзаму має стати обов’язковим етапом, адже це допомагає забезпечити краще проникнення засобу у кутикулу. Зверніть увагу, що навіть в інструкціях до використання бальзамів вказують, що засіб варто наносити на вологе, а не на мокре волосся. Саме таке волосся легше вбирає у себе корисні компоненти, забезпечуючи більше живлення, зволоження або захист кольору.
Використання термозахисту при сушінні феном важливо для захисту волосся від впливу високих температур. Термічний стрес може призводити до пошкодження волосся, зростання ламкості, втрати здорового блиску і пружності, посічених кінчиків. Термозахист створює бар'єр, який допомагає зберегти пасма від негативного впливу тепла.
Коли волосся знаходиться довгий час у вологому стані, його кутикули набухають і стають схильним до травмування, обламування та розтягування. Це особливо стосується власниць довгого та висвітленого волосся. Саме тому важливо забезпечувати відповідний догляд, користуватися термозахистом і надавати перевагу сушінню феном.
Грубі розчіски призводять до серйозних пошкоджень шкіри голови, волосся та сприяють появі посічених кінчиків. Обирайте професійні, гнучкі та ніжні гребінці, що не будуть видирати волосся, а лагідно розділятимуть його. Починайте розчісування з кінчиків і поступово переходьте вище – до коренів волосся.