Розробити індивідуальне меню з урахуванням алергії на лактозу, згенерувати код чи провести консультацію замість психолога – здається, у світі не лишилося завдань, з якими б не впорався чат GPT! Проте як він працює у сфері краси й чи завжди має рацію? Ми попросили прокоментувати наших експертів відповіді штучного інтелекту на розповсюджені питання й маємо цікаві результати!
Питання: Порадь 5 стійких ароматів із нотою кавуна.
Відповідь GPT:
Ось 5 стійких ароматів з нотою кавуна:
Будь ласка, пам'ятайте, що реакція на аромати може варіюватися залежно від типу шкіри та хімічного взаємодії з вашим тілом. Рекомендую спробувати зразок перед покупкою, щоб вибрати аромат, який вам найбільше підходить.
Відповідь експерта:
На жаль, цього разу GPT припустився помилки – у жодному із запропонованих ним ароматів немає ноти кавуна.
Стійкість парфумів залежить від вашого хімічного складу шкіри, від її типу, від наявності компонентів тваринного походження в базі (мускус, амбра). Тому рекомендую познайомитися ближче з такими ароматами – у їхніх пірамідах є не лише нота кавуна, а й ноти, що подовжують шлейф і відповідають за стійкість:
До аромату треба прислухатися, приміряти його на себе, адже не існує рідина у флаконі окремо від того, хто носить цей аромат.
Питання: Як робити макіяж очей, якщо я ношу лінзи?
Відповідь GPT:
Ось декілька порад для макіяжу очей, якщо ви носите контактні лінзи:
Відповідь експерта:
Загалом GPT має рацію, але не вистачає практичних рекомендацій саме щодо типів і текстур косметики, оптимальних для людей, які носять лінзи.
Будьте обережні при створенні макіяжу і у вас все вийде!
Тож, як бачимо, штучний інтелект надає коректні загальні відповіді, але не може враховувати індивідуальних особливостей і побажань, не володіє практичними лайфхаками і – абсолютно точно – не здатен замінити консультації експерта. Використовуймо з розумом!