Ви просили — ми зробили!🔥
Минулого вікенду Гараж Сейл уперше вирушив Україною, потішивши дніпрян неймовірно низькими цінами. BROCARD ТРЦ «Караван» став магнітом для б’юті-голіків, адже придбати догляд, косметику та аромати культових брендів можна було зі знижками до 80%!
Дівчата кликали своїх подруг, умовляли хлопців скласти їм компанію, бо пропустити такий розпродаж було просто неможливо! Гості закуповувалися подарунками собі й рідним, а жовті цінники спокушали навіть тих, хто спочатку не планував аж стільки покупок. Популярні засоби від Cottage, Collistar, Clarins, Payot та інших крутезних брендів розкуповувалися за лічені хвилини!
Слідкуй за нашими анонсами, адже це лише початок! Раптом наступний Гараж Сейл буде саме у твоєму місті?😉