Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Clinique

Clinique

Чи можна створити чудову шкіру? Так!

Clinique створює чудову шкіру вже протягом чотирьох десятиліть. Clinique — це марка, яка першою запропонувала світу лінію косметичних продуктів, розроблених дерматологами, які враховують індивідуальні потреби кожної жінки, перевірених на алергію, без парфумерних добавок, доступних широкому колу споживачів в парфюмерно-косметичному магазині.

Створена в 1968 році як перша в світі лінія розроблених дерматологами, перевірених на алергію косметичних засобів без ароматизаторів, Clinique відразу стала класикою. Майже через чотири десятиліття основна концепція марки, продукти якої тепер продаються в більш ніж 130 країнах, не змінилася. Що робить Clinique унікальною.

Перевірено на алергію.

Кожна нова розробка Clinique супроводжується ретельними тестами. Щоб підтвердити, що продукт дійсно не викликає алергії, він перевіряється групою незалежних медичних експертів. Дотримання цього стандарту дає змогу Clinique створювати ефективні та безпечні продукти, яким довіряють покупці.

Кожний засіб Clinique під наглядом медиків наноситься на шкіру 600 добровольців 12 разів послідовно. Якщо хоча б одне з цих 7200 нанесень викличе реакцію, продукт відправляється на доопрацювання і не допускається до продажу. А після доопрацювання знову проходить всю серію тестів, поки фахівці Clinique не будуть впевнені в максимальній безпеці та ефективності продукта.

Дерматологічна спадщина.

Clinique була першою престижною маркою, яка використала в своїх косметичних розробках досвід практикуючих дерматологів. У той час, коли фахівці косметичної індустрії в більшості своїй вважали, що ефективні продукти для жінок зі специфічними потребами створити неможливо, Clinique почала свою доленосну співпрацю з дерматологом Норманом Орентреком.

Зберігаючи вірність традиціям марки, фахівці відділу досліджень і розробок Clinique тримають руку на пульсі новітніх досліджень і розробок, для чого співпрацюють з провідними університетами, науковцями та дерматологами. Крім того, вони продовжують вивчати фізіологію шкіри, щоб створювати продукти, що впливають на роботу її механізмів.

Детальніше
Moisture Surge 100H
CliniqueMoisture Surge 100Hгель для обличчя
Вибір
15 ML
15 ML
444,00 грн310,80 грн
Pop Lip Colour Primer
CliniquePop Lip Colour Primerпомада для губ
Вибір
3.5 G
option.value Mocha Pop
919,00 грн551,40 грн
Even better
CliniqueEven betterтональна основа для обличчя
Вибір
30 ML
option.value Flax
1 427,00 грн
Dramatically Different
CliniqueDramatically Differentгель для обличчя
Вибір
50 ML
50 ML
1 089,00 грн707,90 грн