Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Courreges

Дім моди Courreges, творцем якого став дизайнер Андре Курреж, проіснував лише кілька років (60-70 роки 20-го століття), але сміливі ідеї метра — футуристичні силуети та геометричні форми у дизайні одягу, яскраві кольори та металеві відтінки тканин, оригінальні аксесуари та принти — мали величезний вплив на подальший розвиток світової моди.

Андре Курреж ввів у моду міні-спідницю, чоботи-панчохи, прямі вузькі брюки, пальто геометричної форми, взуття на пласкій підошві, вкорочені жакети. Дизайнеру належить ідея створення суконь, аксесуарів та костюмів однакового білого кольору.

Дім Courreges випускав не тільки одяг та аксесуари, але і власну лінію парфумерії. Сьогодні ця традиція поступово відроджується.

Аромати від Courreges — такі ж нестандартні та яскраві, якою колись була колекція одягу та аксесуарів. Неординарні та сміливі, свіжі та зухвалі, жіночні та пристрасні — вони привертають до себе увагу, підкреслюють і доповнюють вільний, творчий і живий характер власника. У створенні парфумерії використовуються найрідкісніші та найдорожчі компоненти, завдяки чому шлейф від аромату зберігається протягом цілого дня, практично не змінюючись.

Читати повністю