Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Parfums De Marly

Людовик XV в далекому 1743 році, на честь Людовика XIV, прийняв рішення прикрасити територію навколо Палацу Марлі. Іменитий скульптор Гийому Куща на замовлення створив скульптури приборкувачів коней. У той час ці породисті тварини вважалися вигідним капіталовкладенням та престижною покупкою, в зв'язку з цим оновлена ​​околиця палацу була місцем проведення забігів. А в честь породистих жеребців придворні майстри парфумерного мистецтва створювали чудові аромати, які були дуже популярні серед королівської знаті.

Цей дивовижний історичний факт послужив натхненням для француза Жюльєна Спреше, який три століття по тому вирішив відтворити королівську розкіш тих часів. У кожному флаконі Parfums de Marly йому вдалося поєднати дике благородство породистих коней з бездоганним смаком та витонченістю придворних дам.

Світ ароматів був не чужий Жюльену з самого дитинства, так як його батько протягом майже півстоліття співпрацював з такими світовими лідерами парфумерного мистецтва як Givenchy і Guerlain. З огляду на те, що засновник Parfums de Marly не мав належної освіти в сфері парфумерії, створення ароматів завжди було одним з його основних захоплень в житті.

Завдання перед парфумерами Parfums de Marly стояла дуже непроста - втілити аромати в образах коней, - їм це виявилося під силу!

Читати повністю