Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик

З 1828 року Guerlain досліджує, винаходить, удосконалює. Легендарні аромати, засоби догляду за шкірою та засоби макіяжу Втілюють в собі сміливість творців краси і їх неперевершену майстерність. У світі Guerlain все підпорядковано невтомному прагненню до Прекрасного.

"Створюйте гарні продукти, ніколи не зраджуйте їх якості.

В іншому, використовуйте прості ідеї і втілюйте їх!"

Ці слова належать засновнику парфумерного дому П'єру-Франсуа-Паскалю Герлену.

У XIX столітті дім Guerlain стає одним з символів французької розкоші і гарного смаку.

У 1853 році Герлен підносить на весілля Наполеона III і Євгенії аромат EAU DE COLOGNE IMPERIALE в розкішному флаконі, що нагадує Вандомську колону в Парижі і прикрашеному позолоченими бджолами імператорської династії Бонапартів. П'єр-Франсуа-Паскаль Герлен стає постачальником двору імператриці. А флакон став одним із символів будинку Guerlain

Принципи та найвищі стандарти роботи, закладені засновником парфумерного дому, продовжують син - Еме Герлен і, на рубежі ХІХ-ХХ століть та онук П'єра-Франсуа-Паскаля - Жак Герлен.

Еме створює один з перших абстрактних ароматів в історії парфумерії. У 1889 році на Всесвітній виставці в Парижi Guerlain презентує аромат JICKY - який відкрив нову сторінку в світі парфумерії, завдяки використанню як натуральних інгредієнтів, так і досягнень сучасної парфумерної хімії XIX століття.

Жак Герлен став одним з найвидатних парфумерів сучасності. Більшість його творінь - легенди, які здобули любов як серед відомих людей - коронованих осіб, політиків і акторів, письменників, так і серед звичайних людей. CHEURE BLEUE - 1912 рік, аромат, в якому "небо вже втратило сонце, але ще не запалило зірки". MITSOUKO - поклоніння японській темі і роману К.Фарера "Битва". Ці два аромати представлені у флаконі, створеному Ж.Шевалье - гімн стилю "Арнуво" - похилі плечі і кришечка у вигляді перевернутого серця.

У 1925 році флакон, створений Раймоном Герленом для аромату SHALIMAR, отримує 1-й приз на Міжнародній виставці декоративно-прикладного мистецтва. SHALIMAR, що оспівує любов індійського правителя Шах-Джахана до дружини - Мумтаз Махал, став першим в історії Східним ароматом...

Жана-Поля Герлена прозвали Марко Поло парфумерного світу. Він - четвертий "ніс" династії Ѓерлен.

Йому подобалося подовгу залишатися на самоті на плантаціях запашних рослин, щоб відчути необхідну для творчого процесу самотність.

Палкий шанувальник жіночої краси і впертий ентузіаст своєї справи, Жан-Поль не надавав значення модним тенденціям і уникав второваних доріжок. Досвідчений наїзник, він створив аромат Habit Rouge. Одного разу, коли верхи на коні він скакав по сяючому свіжістю ранкового лузі, йому прийшла ідея створення аромату Aqua Allegoria. Ми зобов'язані йому Створенням Vétіvеr, Samsаrа і багатьох інших культових ароматів Guerlain.

T'єррі Вассер - гідний наступник чотирьох поколінь парфумерів, які вписали чимало славних сторінок в історію парфумерного мистецтва. Всі вони були дуже різними людьми,проте їх об'єднувало щось спільне - смілива творча фантазія.

Кожен винаходив або інтерпретував аромати, невпинно досліджуючи незвідані території ольфакторного світу.

T'єррі Вассер долає чималі відстані в пошуках знакових для Guerlain натуральних компонентів і терпляче чекає їх дозрівання. Вони складають фірмовий парфумерний акорд Герлінада, який ідеально передає творчий дух Guerlain, Мистецтво створення сверхдоз і коротких формул."Я завжди відчуваю спрагу подорожей, нових місць, щоб побувати ще далі в пошуках нових ароматів ..."

Будинок Guerlain повністю усвідомлює відповідальність, яку несе перед своїми співробітниками і навколишнім світом. Саме тому з 2007 року принципи сталого розвитку вписані в стратегію розвитку підприємства.

Вони сформульовані в окремому документі. Політику сталого розвитку визначає спеціальний підрозділ компанії за участю керівного комітету, в який входять представники кожної професії. це бачення поділяють наші співробітники, клієнти, постачальники. Ми також з радістю констатуємо загальне зростання свідомості нашого суспільства. Політика сталого розвитку Guerlain побудована на шести ключових положеннях: дбайливе ставлення до природи, оптимізація використання транспортних засобів, контроль постачальників, екодизайн, захист біорізноманіття та соціальна відповідальність.

ПАРФУМЕРІЯ

Тьєррі Вассер — п'ятий за рахунком парфумер дому й наступник династії Герлен. Збираючи найвишуканіші інгредієнти з усього світу, він складає ольфакторні композиції Guerlain.

МАКІЯЖ

Маестро макіяжу Олів'є Ешодмезон славиться рідкісним талантом створювати незамінні засоби, які підкреслюють красу жінки, даючи їй змогу залишатися собою. Його бурхливій творчій фантазії, що надихає дім з 2000 року, підвладні найрізноманітніші мистецькі напрями.

ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ Й НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Доктор Фредерік Бонте керує науковими дослідженнями Guerlain, метою яких є досконало вивчити природу, щоб скористатися найкращими з її дарів для розробляння довершених засобів для догляду за шкірою.