Кошик

Ми несемо повну відповідальність за всі товари, які пропонуємо споживачам, гарантуємо їхню якість і безпеку. Ми співпрацюємо тільки з виробниками, офіційними представниками і дистриб’юторами брендів в Україні і маємо всі необхідні сертифікати якості.

Ми хочемо, щоб якомога більше людей усвідомлювало, як важливо купувати якісну оригінальну продукцію – для цього ми зареєстрували спеціальний хештег #КупуйОРИГІНАЛ. Підтримайте нашу ініціативу – купуючи товари в магазинах BROCARD, відзначайте нас цим хештегом – давайте разом робити цей світ красивішим, чеснішим і кращим!

Увага! В інтернеті трапляється шахрайство від імені BROCARD! На сайтах-одноденках зловмисники продають підроблену косметику й парфумерію під виглядом розпродажів продукції із мережі BROCARD. Офіційно заявляємо: ми не маємо відношення до таких сайтів і представленої на них продукції, тому не несемо відповідальності за представлений там товар.

  • Така продукція не тільки розчарує низькою якістю, не виправдає очікувань, але може бути небезпечною для здоров'я:
  • алергічні реакції (навіть до анафілактичного шоку й набряку Квінке);
  • агресивний й небезпечний склад – високий вміст спиртовмісних компонентів, що провокують сухість шкіри і волосся;
  • висипання, почервоніння, лущення;
  • дешеві ароматизатори, барвники й консерванти можуть бути токсичними та мати канцерогенні властивості.

Будьте відповідальними: не економте на здоров’ї та красі, не купуйте косметику й парфумерію в сумнівних місцях. Якісну оригінальну продукцію, яка буде радувати й виправдає всі очікування, можна придбати тільки в авторизованих точках продажів і за ціною, яка відповідає якості й не може бути нижче певного рівня.

#КупуйОРИГІНАЛ