15 б'юті-помилок, які ми робимо щодня

Якщо злегка скорегувати свої звички, то багато б'юті-проблем може зникнути. Як розпізнати свої слабкі місця і виправити ситуацію? Вивчаємо добірку найпоширеніших б'юті-помилок.

15 б'юті-помилок, які ми робимо щодня

1. Торкатися обличчя руками.

Що відбувається, коли ми звично чіпаємо пальцями шкіру обличчя? По-перше, забруднюємо шкіру, через що на ній з'являються запалення і висипання. По-друге, розтягуємо її, провокуючи появу зморшок. По-третє, активізуємо вироблення зайвого шкірного жиру. Ніяких позитивних результатів цього процесу не спостерігається, тому варто відучитися торкатися обличчя.

2. Наносити крем для тіла на суху шкіру.

Креми, лосьйони і молочко для тіла найкраще «працюють», коли вони нанесені на злегка вологу після душу шкіру. Так вони можуть «запечатати» вологу і подовжити ефект зволоження. Тому не варто чекати, поки шкіра повністю висохне: можна промокнути її рушником і нанести засіб.

3. Не «запечатувати» лак на нігтях.

Йдеться не лише про нанесення верхнього закріплюючого покриття на пластину нігтя, але й «запечатування» торців вільного краю. Таким чином довговічність манікюру значно збільшується.

4. Не вмиватися перед тренуванням.

Те, що перед походом на фітнес потрібно знімати з обличчя косметику - знають усі. А ось про те, що навіть якщо на шкірі немає тонального крему і помади, потрібно все одно вмиватися - багато хто не підозрюють. Справа в тому, що при потінні під час занять, весь бруд отримує доступ в пори, що провокує появу запалень і вугрів. Краще гарненько вмитися за пару хвилин до початку активності.

5. З морозу - в гарячий душ.

Як же хочеться після морозної зимової прогулянки застрибнути в гарячий душ або ванну, щоб зігрітися. Але проблема в тому, що гаряча вода легко розкриває пори і вимиває поживні та захисні речовини, яких і так мало в суху пору року. Щоб уникнути лущення і свербіння, краще приймати теплий душ.

6. Не мити пензлі для макіяжу.

Це справжній злочин проти своєї шкіри, адже на пензлях із залишками декоративної косметики накопичується безліч бактерій, які, потрапляючи на обличчя, провокують появу запалень і прищиків. До того ж, брудні кисті погано розтушовують косметику. А процес очищення дуже простий: після кожного використання потрібно вимити кисті і спонж теплою водою з дитячим милом, а потім висушити на рівній поверхні.

7. Не приймати душ одразу після фітнесу.

Дерматологи наполягають на тому, що шкіру необхідно очищати від поту одразу ж після занять фітнесом, приділяючи особливу увагу місцям підвищеного потовиділення. В іншому випадку епідермісу буде важко під пітною «плівкою». Якщо такої можливості в спортклубі немає, то важливо протерти антибактеріальними серветками хоча б обличчя і зону декольте.

8. Видаляти зайвий лак ватною паличкою.

Красиво нафарбувати нігті самостійно - та ще задача. Ті, хто любить робити манікюр самостійно, знають, що витирати похибки при нанесенні лаку досить непросто. Особливо, якщо використовувати ватну паличку або серветку, просочені рідиною для зняття лаку. Краще для цих цілей придбати звичайну тонку художню кисть.

9. Не використовувати зубну нитку.

Простий спосіб захистити себе від частих походів до стоматолога - використання ополіскувача для рота і зубної нитки. Ці засоби потрібно застосовувати щодня нарівні із зубною пастою.

10. Приймати душ один раз на день.

Змивати зі шкіри піт, частинки пилу і бруду необхідно щодня - особливо тим, хто живе у великих містах з «непростою» екологією. Ранковий душ до того ж добре допомагає прокинутися і змити шкірне сало і піт, а вечірній - змиє забруднення, розслабить і допоможе заснути.

11. Зберігати органічні засоби у ванній

Еко-косметика вимагає зберігання в темному прохолодному місці, тому що містить велику кількість натуральних «живих» інгредієнтів і майже не має стандартних консервантів. Найкраще місце для неї - холодильник. Недопустиме - поличка у ванній кімнаті.

12. Не робити «вихідний» для шкіри.

При використанні концентрованих засобів - сивороток, масок або високоактивних кремів, варто робити невеликі перерви для «тренування» шкіри і підтримки її тонусу. Один день в тиждень можна утриматися від нанесення крему з гіалуроновою кислотою і дати можливість шкірі подбати про себе самостійно.

13. Не використовувати засоби з однієї лінії.

В такому випадку йде прахом кропітка робота творців косметики, які рівномірно розподіляють поживні речовини і регулюють збалансованість дії між кремом, тоніком, молочком, маскою... Найбільша ефективність косметики досягається тоді, коли вона використовує точно згідно з інструкцією і в «компанії» із засобами своєї лінії.

14. Не доглядати за шкірою губ.

Ніжна шкіра губ потребує такого ж догляду, як і шкіра обличчя: очищення, зволоження, ексфоліації. На цю ніжну зону можна наносити ті ж кошти, що використовуються для обличчя. Регулярний догляд негайно дасть свій результат: шкіра губ стане ніжною і гладенькою.

15. Не використовувати нічні засоби.

Час сну варто використовувати по максимуму і наносити спеціальні нічні засоби на шкіру. Крім харчування, зволоження, відновлення та антіейдж-ефекту, такі засоби добре готують шкіру до денного догляду і підвищують його ефективність.

Попередня статтяЕпіляція і депіляція: що потрібно знати
Наступна статтяСтрашенно красиво: BROCARD Niche Bar відсвяткував Хелловін