«Чи можемо ми прожити без парфумів? Так. Проте яким було б таке життя?», – починає наша експертка Лариса Слівна і публіка, здається, на хвилину завмирає. Цієї суботи ми вперше зібралися на довгоочікуваному майстер-класі в тернопільському BROCARD, щоб у колі однодумців – понад 25 гостей – осягнути важливість і цінність ароматів під керівництвом харизматичної спікерки.
Про якість і різноманітність, про правила вибору та спілкування з ароматами, про відчуття і враження, чутливість нюху і типи парфумерних образів, різницю звучання зі шкіри й одягу, та ще про багато чого встигли обговорити й послухати на прикладах лише за півтори години!
Після такої зустрічі задаєшся питанням: а чи ми обираємо парфуми? Можливо вони нас?
Аби гості могли повернутися подумки в цей день, ми вручили на згадку компліменти – мініатюри ароматів.
Дякуємо всім, хто був з нами!