Догляд за блондом: 8 важливих правил

Догляд за блондом: 8 важливих правил

А поки ми зібрали 8 важливих правил, які потрібно знати перед фарбуванням у примхливий блонд:

1. При фарбуванні абсолютно всі порошки, навіть з використанням мінімального відсотка окислювача (3 або 6%) руйнують структуру волосся. Їхня мета – спустошити ємність, щоб наповнити необхідним кольором. Якщо вас освітлюють на 9 або 12%, заздалегідь готуйтеся до короткої стрижки. У більшості випадків волосся не витримує подібних маніпуляцій і з часом обламується. Поради професіоналів: плавне, поступове освітлення у кілька етапів на 3% до досягнення бажаного ефекту.

2. Після знебарвлення волосся вимагає наповнення. Це може бути фарбування на низькому оксиді, яке вимивається через кілька процедур миття голови + подальша підтримка холодного відтінку шампунями та іншими засобами із синім і фіолетовим пігментами.

3. Шампуні не завжди діють так ефективно, як маски та бальзами, які рекомендують тримати від 5 до 30 хвилин для тонування світлого волосся (читайте інструкції виробника).

4. Зволоження – завжди! Для цього можна використати будь-який професійний засіб після миття, якщо він здатний наситити світле волосся вологою й полегшити розчісування.

5. Незалежно від довжини, кінчики потребують перманентного живлення: лівіни – при кучерявому волоссі, рідкі кристали і сироватки, що не змиваються – невід'ємна частина здорового волосся будь-яких відтінків.

6. Утримуйтеся від використання фена, вирівнювача та стайлера – термічний вплив не додає здоров'я волоссю. Якщо звикли завжди виглядати як з обкладинки журналів, не нехтуйте термозахистом. Він мінімізує негативний вплив високих температур.

7. Поширена ситуація, коли волосся втрачає прикореневий об'єм після фарбування. Щоб створити ефект густоти, скористайтеся засобом для об'єму або мусом для укладання + фахівці рекомендують просушити волосся головою вниз, перш ніж приступити до формування локонів чи вирівнювання.

8. Результат укладання обов'язково зафіксуйте! Це допоможе зберегти форму протягом дня.

Попередня статтяПравильний догляд за нарощеними віями
Наступна статтяЗ Новим Переможним 2023 роком і Різдвом Христовим!