Як вибрати аромат: топ-10 порад експерта

Як вибрати аромат: топ-10 порад експерта

«Немає жінок, які не люблять парфуми. Є ті, хто не знайшов свої. Я швидше забуду окуляри або ключ, ніж вийду з дому без аромату», – в одному з інтерв’ю зазначала Катрін Деньов. Ми прагнемо, аби таких щасливих жінок стало більше! Але ж буває так, що, заходячи в магазин, потрапляємо в ольфакторну Нарнію – губимося серед величезного асортименту, втрачаємо рахунок часу, не знаємо, з чого почати, а потім хаотично тестуємо все, що впадає в око. Після такого інтенсиву рецептори відмовляються видавати нам свій вердикт і ми йдемо ні з чим, бо не змогли ідентифікувати «свій» аромат, хоча з великою вірогідністю він міг бути у переліку протестованих.

1. Необхідно мати час.

Вибір аромату – як вибір чоловіка. Зверніть увагу, як змінюється ваш стан і настрій у його присутності. Чи резонуєте ви? Необхідно провести час разом, краще дізнатися один одного, у деяких випадках провести ніч, для порівняння сходити на побачення з іншими, щоб потім зробити правильний вибір.

2. Бути здоровим.

Фізіологія впливає на сприйняття ароматів та їхнє відтворення на тілі: прийом ліків позначається на рецепторах, тому можна припуститися помилки при виборі. Крім того, шкіра здатна видавати небажані «хімозні» ноти замість розкриття розкішної симфонії.

3. Слухати тільки себе.

У кожної людини свій, неповторний хімічний склад шкіри, тому й звучання одного парфуму на різних людях буває різним. Ця умова є вирішальною при виборі аромату

Як вибрати аромат: топ-10 порад експерта

4. Аромат і одяг.

Аромат живе і дихає лише на шкірі. Його дозволяється наносити на одяг, але це не його природня суть. До того ж, непрозорі аромати можуть залишити плями. Якщо ви не можете позбавитися цієї звички, рекомендуємо наносити парфум на підкладку – так він розкриється в теплі вашої шкіри і зекономить гроші на хімчистці.

5. Аромати і ювелірні прикраси.

Категорично заборонено наносити парфум на ювелірні прикраси, біжутерію, дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння. Перли тускнуть, золото і срібло також можуть зреагувати.

6. Аромати не повинні вас навантажувати – лише розважати.

Навіть серйозні й складні парфуми – найчастіше легковажні! Змініть себе ароматом так, щоб хотілося співати! Парфум – це інструмент, який допомагає нам пробувати різні ролі й при цьому залишатися собою.

Як вибрати аромат: топ-10 порад експерта

7. Будьте стримані: ваш аромат має вийти з ліфта разом із вами.

Парфум не повинен порушувати особистих кордонів оточуючих. Він має бути ореолом, що підсвічує вас, але ні в якому разі не душити чи переслідувати інших людей надмірною дифузністю.

8. Нанесіть аромат туди, де очікуєте поцілунку.

Фраза Коко Шанель, яка стала легендарною й уособила головне правило: парфум слід наносити на зап'ястя, на згин ліктя, на шию (в районі міжключичної западини) й під коліно.

9. Аромати і час доби.

Зранку вибираємо щільність EDT (туалетної води), а ввечері EDP – парфумованої води, парфуму або екстракту.

10. Вірність парфумам.

Зберігайте її тільки у випадку, якщо ви продовжуєте любити аромат так само сильно, як і раніше, а ваш парфум все ще схожий на вас.

Попередня статтяУкраїнські бренди в BROCARD. Частина 2
Наступна статтяЯкий вік вашого волосся?