Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик

Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Dr Irena Eris Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

В чому секрет молодості шкіри?:

За молодий вигляд шкіри відповідають два типи колагену:

 • Колаген I типу – основний структурний білок шкіри; він становить 85-90% колагену в шкірі та відповідає за її еластичність, щільність та пружність;
 • Колаген III типу – так званий «дитячий колаген»; хоча на його частку припадає лише 8-10% колагену в шкірі, це найцінніший тип колагену, який ми втрачаємо найшвидше; він утримує близько 70% води у шкірі та відповідає за її м'якість, гладкість та достатнє зволоження.

Як відбувається старіння шкіри?

Процес старіння шкіри починається задовго до менопаузи. Вже у 25 років наші тканини починають поступово втрачати колаген, який відповідає за пружність, щільність та еластичність шкіри. Після 40 років ми втрачаємо близько 1% колагену на рік, а в перші 5 років менопаузи – до 30% колагену.

Через втрату колагену І типу шкіра стає більш в’ялою, грубою, тонкою, позбавленою еластичності. Зморшки та складки поглиблюються, змінюється овал обличчя. Зменшення колагену ІІІ типу призводить до того, що шкіра стає більш сухою, з'являється почервоніння, шкіра більш схильна до подразнення, має нерівний, тьмяний колір, гіперпігментацію та розширені пори.

Швидкі зміни в організмі жінки у період менопаузи, пов'язані додатково зі зниженням рівня естрогену, прискорюють темпи старіння шкіри: швидше втрачається пружність і щільність тканин, поглиблюються зморшки, шкіра стає більш сухою.

Лабораторії Dr Irena Eris розробили косметичні засоби, які відповідають потребам шкіри у цей особливий період для жінок.

Dr Irena Eris InVitive Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

#InVitive – це лінія косметичних засобів, що зменшують типові симптоми старіння шкіри внаслідок менопаузи, що спричинено гормональними змінами після 45 років.

Ідеальний дует – пептиди та ретинол

У лінії #InVitive використовуються сучасні, передові активні інгредієнти, які, завдяки спеціальним переносникам, проникають у шкіру та поступово вивільняються в ній, забезпечуючи тривалий омолоджуючий ефект.

Dr Irena Eris Peptide Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Передовий гептапептид колагену PSC III (Petide Collagen Stimulator III) стимулює синтез колагену III (+53%) та колагену I (+73%), забезпечуючи пружність, м'якість та гладкість шкіри; завдяки поєднанню з молекулами золота він біосумісний зі шкірою і стабільний, легко проникає в неї та демонструє тривалу дію.

Dr Irena Eris Retinol Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Чистий ретинол вирівнює текстуру шкіри, розгладжує зморшки та скорочує розширені пори, зменшує гіперпігментацію та почервоніння; він поміщений у мікросфери, що переносять кераміди та забезпечують стабільну, глибоку та тривалу дію - завдяки чому біологічна активність ретинолу у 7 разів довша, а його здатність до проникнення у 2,5 рази сильніша, ніж у ретинолу без керамідних оболонок.

Dr Irena Eris Retinol Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Про-ретинол з натуральних синьо-зелених мікроводоростей, що мешкають у вулканічних озерах Північної Америки та увібрати силу талого снігу та води з льодовиків; це справжня поживна «бомба», багата на вітаміни (особливо вітаміном А та вітамінами групи В), амінокислоти, мінерали (включаючи марганець та залізо) та натуральні барвники (включаючи бета-каротин); він схожий на чистий ретинол, але не реагує на сонце і не викликає подразнення.

Лінія #InVitive складається з чотирьох засобів, що відрізняються формою і концентрацією ретинолу - денні засоби містять пептид і натуральний проретинол - компонент, отриманий з блакитних водоростей, а нічні засоби містять пептид і чистий ретинол в концентрації 0,1% і 0,15%. Вони також збагачені додатковими компонентами для догляду за шкірою.

Відновлюючий денний крем для розгладження зморшок SPF 30 (50 мл)

Dr Irena Eris Day cream Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Денний крем розгладжує шкіру, відновлює її пружність та еластичність, має захист від ультрафіолету.
Містить:

 • пептиди,
 • про-ретинол,
 • компоненти зі зволожуючим та пом'якшуючим шкіру ефектом
 • екстракт квіток лотоса, який запобігає небажаному блиску шкіри та регулює виділення себуму.

Антивіковий зволожуючий крем для контуру очей SPF 20 (15 мл)

Dr Irena Eye cream Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Крем для контуру очей розгладжує зморшки, зменшує набряки та почервоніння навколо очей, забезпечує глибоке зволоження шкіри та захист від ультрафіолету.
Містить:

 • пептиди,
 • про-ретинол,
 • білково-пептидний комплекс (з білків сої та рису), що покращує ст­­руктуру колагену та еластину,
 • екстракт бруньок горобини, який покращує мікроциркуляцію, заспокоює та зменшує набряки.

Відновлюючий нічний крем для мінімізації зморшок (50 мл)

Dr Irena Night cream Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Крем забезпечує зменшення зморшок та розгладження структури епідермісу, нормалізує секрецію себуму, глибоко зволожує та регенерує шкіру.
Містить:

 • пептид,
 • чистий ретинол у концентрації 0,1% ,
 • азелогліцин (азелаїнова кислота, сполучена з гліцином), який нормалізує секрецію себуму та освітлює гіперпігментацію,
 • кераміди,
 • арганову олію з регенеруючими та поживними властивостями.

Нічна сироватка для миттєвого розгладження та вдосконалення (50 мл)

Dr Irena Serum Комплексне відновлення життєвих сил шкіри

Нічна сироватка забезпечує швидке розгладження шкіри, зменшуючи нерівномірність текстури шкіри та зморшки, а також покращуює зволоження, відновлення та тон шкіри.
Містить:

 • пептид,
 • чистий ретинол у концентрації 0,15%,
 • комплекс олій з вітаміном Е,
 • високомінералізовану морську воду для глибокого зволоження, живлення шкіри, надання сяяння та швидкого зниження видимості пор.

Сироватка у поєднанні з нічним кремом забезпечує шкіру оптимальною дозою чистого ретинолу 0,25% (максимально допустима концентрація у косметичних продуктах – 0,3%). Лінія InVitive забезпечує багаторівневе поповнення дефіциту вітаміну А, відновлення колагену та зменшення всіх ознак старіння, що посилюються гормональними змінами в період менопаузи.

Жіночна ароматична композиція з нотами зеленого яблука, ірису, карамелі, деревини та східного пачулі, створена спеціально для цієї лінії, перетворює щоденний догляд у винятковий ритуал насолоди.

ВАЖЛИВО! Продукти з ретинолом рекомендується використовували курсом та лише в якості нічного догляду. При цьому, вдень необхідно користуватись засобами з SPF-захистом.

Попередня статтяДо Дня краси: б’юті-правила відомих жінок
Наступна статтяВідчуйте оксамитову свіжість шкіри з Arnaud Hydra Boost!