Проводжати літо завжди сумно. Проте в нас є чудовий привід, аби поліпшити настрій адептам краси – зустрічайте новий BROCARD у найбільшому торговельно-розважальному центрі Івано-Франківська «Велес»!
Він став другим магазином у місті та вже гостинно зустрічає відвідувачів – 109 світових брендів парфумерії, засобів догляду й декоративної косметики, великий вибір авторських ароматів, підтримка експертів, які завжди поруч і готові допомогти!
Будемо раді зустрічі з 10.00 до 21.00 за адресою:
Івано-Франківськ, вулиця Вовчинецька, 225а, ТРЦ «Велес», магазин BROCARD