Що краще використовувати влітку: бронзер або рум'яна? Підбірка хітових продуктів

Вибираєте, чим підкреслити вилиці та красу шкіри влітку? Розберемося, який продукт підійде найкраще і поділимося топом якісних і незамінних косметичних засобів.

Чим вони відрізняються

Багато хто використовує обидва засоби і не довго розмірковує над тим, купити рум'яна або бронзери, адже замінюють одне іншим. Однак цілі у цих б'юті-засобів абсолютно різні.

Бронзер (або бронзатор) наносять, щоб підкреслити вилиці та засмагу, надати шкірі сяйво.

Рум'яна – базовий косметичний засіб, за допомогою якого ми освіжаємо колір обличчя. З їх допомогою теж можна підкреслити вилиці, але основне завдання – зімітувати натуральний ніжний рум'янець, що не має до засмаги жодного стосунку.

Різниця є і в способі нанесення – рум'яна наносять на яблучка щік, в той час як за допомогою бронзера підкреслюється область під вилицями. Якщо ви звикли використовувати бронзер замість рум'ян, то швидше за все створюєте неприродне затемнення там, де воно не потрібно. У разі заміни бронзаторами відбувається те ж саме – вилиці підкреслюються м'якими теплими відтінками, і рум'янець знаходиться не на своєму місці.

Кажучи про відтінки, одна з відмінностей це колірна гамма. Рум'яна можуть бути представлені в різних тонах від ніжно-рожевого до коралового та коричневого. Це будуть кольори різної інтенсивності та яскравості. Палітра бронзера ж включає більш приглушені відтінки коричневого в різних його проявах.

Що вибрати?

Вважається, що бронзатор краще підходить для літнього та вечірнього макіяжу, в той час як використання рум'ян не залежить від сезону, події або часу доби.

Якщо вашої шкіри торкнулася засмага, то бронзер буде виглядати органічно, підсвітить її своїми блискучими частинками. Якщо ж ваша шкіра все ще дуже світла, бронзатор буде це невигідно підкреслювати, виглядати недоречними темними плямами на обличчі. У такій ситуації варто відкласти бронзер, купити рум'яна підходящого відтінку.

Якщо ви займаєтеся контурінгом, то використання бронзера цілком прийнятно для затемнення під виличної кісткою. Однак краще використовувати матові продукти.

У той же час, підкреслити вилиці можна і за допомогою рум'ян – це називається дрейпінг. Ця техніка полягає в грі відтінків і світла – виступаючу область вилиці підкреслюють більш світлими тонами, під вилицями – темними.

Топ бронзерів

Пропонуємо хітові засоби для ефекту засмаги та гарних вилиць:

  1. Givenchy Les Saisons Powder – формула з тальком, ідеальна пудрова структура і м'яке мерехтіння. Те, що треба для краси шкіри щодня.
  2. Bobbi Brown Bronzing Powder – бронзуюча пудра з шовковистою текстурою для створення легкого ефекту засмаги і надання шкірі приємного золотистого відтінку.
  3. Sorme Baked – бронзатор з сяючими мікрочастинками для підсвічування шкіри, а також вітамінами і корисними мікроелементами для турботи про неї.
  4. Givenchy Mister – бронзуючий гель в зручному форматі. Для більш інтенсивного відтінку досить нанести кремову текстуру двічі.
  5. Make Up Factory Touch of Tan – бронзуюча пудра, яка дозволить надати шкірі відтінок засмаги в будь-яку пору року завдяки гармонійній палітрі натуральних відтінків.
  6. Sensai Silky Bronze – кремова текстура на водній основі, яка відмінно підходить як для нанесення на все обличчя, так і контурінга.
  7. Artdeco Face – ефект природної засмаги, який досягається за рахунок поєднання в одному засобі трьох різних натуральних відтінків.
  8. Estee Lauder Bronze Goddess – золотистий відтінок, ніжне сяйво і матуюча формула. Ідеальний засіб для літа.
  9. Artdeco Glow Bronzer – бронзатор з перламутровими сяючими частинками, який об'єднав в собі пудру і хайлайтер. Універсальний б'юті-засіб.
  10. Smashbox Bronze Lights – м'який бронзатор дрібного помелу, який змінює природний підтон шкіри і стійко тримається протягом тривалого часу.

Підбірка хітових рум'ян

Вибирайте косметику на літо за допомогою нашого топу б'юті-засобів:

  1. Artdeco Ad Noline – рум'яна з пудровою текстурою і стійкою формулою. Прекрасна палітра легких і освіжаючих відтінків.
  2. Dior Rouge Couture – ультрапігментірованний продукт, який дозволяє створити інтенсивний відтінок і регулювати градієнт тонів на шкірі.
  3. Shiseido Inner Glow – гібрид рум'ян і хайлайтера з невагомою пудровою текстурою.
  4. Clarins Joli Blush – формула з рослинними оліями і здатністю адаптуватися і гармоніювати з будь-яким відтінком шкіри.
  5. Givenchy Prisme – матові та сяючі рум'яна в одному засобі для створення як вечірнього, так і повсякденного макіяжу.
  6. M.A.C Blush – палітра відтінків, яка допомагає ідеально підкреслити красу шкіри та надати їй природного рум'янцю.
  7. Sorme Mineral Botanicals – оксамитові мінеральні рум'яна з вітаміном Е і омолоджуючими натуральними екстрактами.
  8. Max Factor Creme Puff Blush – оксамитово-кремова текстура і комбінація декількох відтінків для ідеального макіяжу.
  9. Bourjois Depuis 1863 – ніжний б'юті-засіб з сяючими частинками, які невагомо і природно лягають на шкіру.
  10. Clinique Blushing Blush – шовковисті рум'яна зі зручним пензликом для ідеального розтушовування на шкірі.

Попередня статтяКератин для волосся. Користь чи шкода кератинового відновлення
Наступна статтяHelp: як позбутися акне, якщо косметика безсила