M.A.C

M.A.C

ЩО ТАКЕ M.A.C?

M.A.C - відомий у всьому світі бренд професійної косметики, який знаменитий своїм унікальним досвідом в області МАКІЖУ.

M.A.C -  цінує розноманіття і ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ, тому наша продукція призначена для людей будь-якого віку, всіх національностей і всіх статей.

M.A.C - це перш за все СООБЩЕСТВО професійних візажистів, які прагнуть втілити в життя ідеали бренду.

M.A.C створює МОДНІ ТЕНДЕНЦІЇ, співпрацюючи з талановитими представниками поп-культури, мистецтва і моди. Наші візажисти створюють нові тенденції макіяжу на бекстейдже тижнів моди по всьому світу.

M.A.C - це бренд, який усвідомлює свою СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Саме тому нашими головними ініціативами стали лінія засобів для губ VIVA GLAM і Фонд M.A.C по боротьбі зі СНІДом.

НАРОДЖЕННЯ ЛЕГЕНДИ,АБО ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

Косметика для людей будь-якого віку і національностей незалежно від статі. Професійний бренд декоративної косметики, який задає модні тенденції на тижнях моди по всьому світу. Сьогодні у M.A.C, глобального феномена в індустрії краси, мільйони шанувальників у кожному куточку планети, але все починалося з малого.

Компанія Make-Up Art Cosmetics була заснована в канадському місті Торонто. Візажиста і фотографа Френка Тоскана і власника салону краси Френка Анджело турбувала відсутність асортименту декоративної косметики, яка підходила б для роботи на різних фотосесіях. Вони вирішили створити її самі. Перший час вони виробляли всі продукти прямо на кухні і продавали їх у салоні краси знайомим візажистам, моделям і фотографам. Пізніше їх клієнтами стали стилісти і представники світу моди. З кожним новим згадкою в журналах і завдяки «сарафанне радіо» популярність косметики росла, і в березні 1984 року творчий дует запустив свою косметичну лінію M.A.C в одному з відділів торгового центру в Торонто.

В основі їх стилю і підходу до бізнесу лежала простота, тому вся декоративна косметика випускалася в чорних баночках, а не в компактній упаковці. В епоху величезної популярності засобів догляду за шкірою бренд M.A.C завойовував авторитет в області декоративної косметики. Вперше за всю історію індустрії краси в фірмовому магазині бренду в ролі консультантів виступили професійні візажисти. Одним з найбільш революційних продуктів стала матова помада для губ насиченого червоного відтінку, яка використовувалася для фотосесій популярної співачки Мадонни. До речі, трохи пізніше зірка була помічена в фірмовій футболці M.A.C.

Бренд буквально взяв індустрію штурмом. Всі були підкорені величезним вибором декоративної косметики, в якій химерно поєднувалися вуличний стиль і шик. Не меншою винахідливістю відрізнялися і стратегії M.A.C. Зростання продажів досягався не за рахунок традиційних маркетингових засобів, а за допомогою ретельно продуманих і цілісних колекцій. Подібні елементи створення іміджу для тієї епохи здавалися нехарактерними. M.A.C - це бренд, який цінує індивідуальність і самовираження. У вишуканому оформленні магазинів і фірмових відділів відчувалася театральна атмосфера.

У 1994 році, в зв'язку з глобальним поширенням СНІДу, співзасновники M.A.C почали проводити благодійні заходи і створили Фонд M.A.C по боротьбі зі СНІДом. На даний момент в рамках рекламної кампанії VIVA GLAM, яку в різний час представляли Lady Gaga, Памела Андерсон і Нікі Мінаж, вдалося зібрати понад 425 мільйонів доларів США для боротьби з ВІЛ та СНІДом.

Продукція бренду M.A.C, в 1994 році увійшла до складу Estée Lauder Companies, яка представлена в більш ніж 90 країнах світу. Бренд залишається вірний своїм принципам, створює нові категорії продукції, випускає революційні засоби і представляє понад 50 лімітованих колекцій на рік. Його цільовою аудиторією є як рядові споживачі, так і професійні візажисти.

Свого часу з брендом співпрацювали видатні представники поп-культури, мистецтва і моди: Ріанна, Лорд, бренд Proenza Schouler і Брук Шилдс, а темами лімітованих колекцій ставали знакові кінокартини (наприклад, «Шоу жахів Роккі Хоррора»). Це дозволило M.A.C залучити нових і підтримати інтерес до бренду у існуючих клієнтів. Наша команда візажистів бере участь в більш ніж 200 показах в рамках тижнів моди, співпрацюючи з такими зірками, як Прабала Гурунг і Вів'єн Вествуд. Завдяки цьому бренд M.A.C зберіг високий статус законодавця модних тенденцій в усьому світі.

 1. M.A.C Powder Kiss
  Рейтингом:
  100%
  M.A.C Powder Kiss тіні для повік
  490,00 грн.
 2. new
  M.A.C Glow Play
  Рейтингом:
  100%
  M.A.C Glow Play рум'яна
  670,00 грн.
 3. M.A.C Accessories
  Рейтингом:
  100%
  M.A.C Accessories щипці для завивки вій
  570,00 грн.
 4. M.A.C Accessories
  Рейтингом:
  100%
  M.A.C Accessories клей для накладних вій
  450,00 грн.
 5. bestseller
  M.A.C Matte
  Рейтингом:
  100%
  M.A.C Matte помада для губ
  Regular Price 540,00 грн. Special Price 378,00 грн.
 6. M.A.C Maximizer
  Рейтингом:
  100%
  M.A.C Maximizer база для вій
  540,00 грн.
 7. M.A.C Cremesheen
  Рейтингом:
  100%
  M.A.C Cremesheen помада для губ
  Regular Price 540,00 грн. Special Price 378,00 грн.
 8. M.A.C False Lashes
  Рейтингом:
  80%
  M.A.C False Lashes туш для вій
  640,00 грн.
 9. M.A.C Matchmaster
  Рейтингом:
  80%
  M.A.C Matchmaster тональна основа для обличчя
  Regular Price 1130,00 грн. Special Price 791,00 грн.
 10. M.A.C Burgundy Time
  Рейтингом:
  80%
  M.A.C Burgundy Time палітра тіней
  1150,00 грн.
 11. M.A.C Haute&Naughty
  Рейтингом:
  40%
  M.A.C Haute&Naughty туш для вій
  Regular Price 640,00 грн. Special Price 448,00 грн.
 12. M.A.C Liquidlast Liner
  M.A.C Liquidlast Liner підводка для повік
  570,00 грн.
 13. M.A.C Studio Fix
  M.A.C Studio Fix пудра для обличчя
  820,00 грн.
 14. bestseller
  M.A.C Mineralize
  M.A.C Mineralize пудра для обличчя
  970,00 грн.
 15. M.A.C Pro Longwear
  M.A.C Pro Longwear тональна основа для обличчя
  970,00 грн.
 16. M.A.C Eye Palettes+Kids
  M.A.C Eye Palettes+Kids тіні для повік
  330,00 грн.
 17. M.A.C MakeUp
  M.A.C MakeUp помада для губ
  330,00 грн.
 18. M.A.C Powder Kiss
  M.A.C Powder Kiss блиск для губ
  640,00 грн.
 19. M.A.C Kohl Power Eye Pencil
  M.A.C Kohl Power Eye Pencil олівець для очей
  400,00 грн.
 20. M.A.C Patent Paint
  M.A.C Patent Paint блиск для губ
  670,00 грн.
 21. new
  M.A.C Big Boost
  M.A.C Big Boost гель для брів
  610,00 грн.
 22. new
  M.A.C Dazzleshadow
  M.A.C Dazzleshadow тіні для повік
  610,00 грн.
 23. M.A.C Eyeshadow
  M.A.C Eyeshadow тіні для повік
  Regular Price 490,00 грн. Special Price 343,00 грн.
 24. M.A.C Pro Palette
  M.A.C Pro Palette футляр для декору
  300,00 грн.