Кошик

«Брокард-Україна» не контролюється органами державної влади росії та не є власністю громадян рф

Брокард-Україна не контролюється органами державної влади росії та не є власністю громадян рф

Останнім часом в ЗМІ з’явилися повідомлення про компанію, що не відповідають дійсності. Відповідально повідомляємо, що холдинг BROCARD, до якого входять компанії «Брокард-Україна» та «Егзагон», НЕ контролюється органами державної влади росії і НЕ є власністю громадян рф.

Кінцевим бенефіціаром ТОВ «Брокард-Україна» та ТОВ «Егзагон» є громадянин Франції Філіп Бенасен, що відображено в державному реєстрі. Ще в березні поточного року була розпочата процедура продажу корпоративних прав компаній, які є власниками «Брокард-Україна» та «Егзагон». Вона була проведена відповідно до норм міжнародного законодавства та законів України і завершена в травні 2022 року.

Офіційно заявляємо, що власник компаній, керівництво та співробітники, частина з яких сьогодні захищає країну в лавах ЗСУ, засуджують агресію рф проти України і всіляко матеріально допомагали та будуть допомагати в протистоянні агресору в боротьбі за незалежність і суверенітет України.

З перших днів війни нами перераховано ЗСУ більше 50 млн. грн.

Холдинг BROCARD і надалі бере на себе зобов’язання допомагати державі та ЗСУ в боротьбі проти агресора та після нашої перемоги - у подоланні наслідків війни.

Задля вказаної мети – готові платити суттєвий відсоток від прибутку.

Поточна ситуація показує, що існування холдингу знаходиться під загрозою, рахунки та матеріальні цінності заблоковані, виникла величезна заборгованість по оренді та перед постачальниками товарів та послуг.

Просимо Президента та органи державної влади розібратися та не допустити знищення бізнесу, який протягом багатьох років працював виключно в правовому полі, був великим платником податків та надав робочі місця для майже 2000 громадян України.

Розраховуємо на державницький підхід.

Віримо в перемогу України і докладаємо до цього всіх зусиль!

Все буде Україна!

Попередня статтяОбережно: аромати, що викликають звикання!
Наступна статтяПарні аромати. Хіти для нього та для неї