Час сяяти: BROCARD на святі весни у ТРЦ Retroville!

BROCARD на святі весни у ТРЦ Retroville

Ось, нарешті, ми дочекалися Її – найгарнішу пору року, що надихає людей творити і закохуватися, мріяти і пізнавати світ. Весна вже зовсім поруч! І все найкраще – попереду: тепло, багато сонця, довгі дні, плани, надії і сподівання, що неодмінно втіляться у життя.

Цієї суботи пропонуємо зустрітися у ТРЦ Retroville та відзначити свято весни разом! Цікаві заходи та круті майстер-класи для дорослих і дітей стануть чудовою нагодою для нових вражень, а Alekseev, Уляна Ройс, DEMCHUK, Альона Омаргалієва подарують незабутнє енергійне шоу!

Краса ж, як завжди, за BROCARD! Професійні візажисти Clarins підтримають весняний настрій, створять неймовірний макіяж для всіх бажаючих від 14 років, а ще вручать подарункову картку до нього!

Зустрінемося! 😉

Де: атріум ТРЦ Retroville
Коли: 2 березня 2024, 14:00 – 19:00

Попередня статтяКонкурс «Подарунки від Bioten»
Наступна статтяСтрашенно красиво: BROCARD Niche Bar відсвяткував Хелловін